Testosteron, ZMA, Tribulus

Sortuj wg:
 • SCITEC DAA Pro 120 kap.

  DAA Pro - jest potężnym Booster testosteronu zaprojektowanym na bazie kwasu D-asparaginowego w postaci Chelatu. Pełny potencjał modulacji testosteronu w organizmie przez DAA może być uwolniona przez dodanie wzmacniaczy wartości oddziaływania DAA poprzez sarkozyne, cynk i witaminę B6.

  Najskuteczniejszy suplement zawierający DAA na rynku
  Najbardziej biodostępna forma kwasu d-asparaginowego
  Chorni przed negatywnym działaniem prolaktyny
  Obniża poziom estrogenów
  Promuje wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej i spalanie tłuszczu

  Cena:55.00
 • SCITEC ZMB6 60 kaps.

  Tani suplement Scitec ZMB6 to kombinacja cynku, magnezu i witaminy B6 w jednej kapsułce. Cynk, magnez i witamina B6 w precyzyjnie dobranych proporcjach wpływa na poziom testosteronu i pomaga kształtować masę mięśniową. Odżywka Scitec ZMB6 zapewnia doskonałe wyniki treningu, lepszą regenerację i poprawia jakość snu. Scitec ZMB6 to znakomite uzupełnienie suplementacji każdego profesjonalnego sportowca i kulturysty.

  Cena:30.00
 • Scitec D-Test 120 kaps

  Zawarty w Scitec D-Test DAA jest nie-esencjalnym, naturalnym aminokwasem zawartym w niewielkiej ilość w jedzeniu. Kwas ten gromadzony jest w organizmie głównie w przysadce mózgowej, podwzgórzy i jądrach. Kwas D-asparaginowy się z tak zwanymi receptorami NMDA. Pobudzenie receptorów NMDA w podwzgózu prowadzi do produkcji hormonu uwalniającego gonadotropiny (GnRH). To stymuluje przysadkę mózgową do produkcji hormonu luteinizującego (LH) i hormonu folikulotropowego (FSH). LH i FSH w jądrach zapoczątkowuje proces uwalniania testosteronu. Stymulacja receptorów NMDA w podwzgórzu prowadzi do uwalniania hormonu wzrostu (HGH), któremu sprzyja hormon uwalniający (GHRH). Najlepszą stymulację receptorów NMDA daje, poza DAA, aktywator wiążący glicynę - N-metyloglicyna, któa została dodana do składu by potęgować efekt działania kwasu Dwu-asparaginowego.

  Cena:64.00
 • Scitec T-360 108 kap.

  Scitec T-360 jest kompleksem tribulusów pozwalających całkowicie bezpiecznie ale skutecznie podnieść poziom testosteronu oraz libido. Suplement dzięki któremu podniesiemy poziom testosteronu pozwoli nam także na osiągniecie lepszych rezultatów treningowych oraz szybszego przyrostu czystej masy mięśniowej oraz zwiększoną wytrzymałość treningową.

  Kompleks T-360 zawiera w sobie kilka istotnych składników pozwalających zarówno na wzrost poziomu wolnego testosteronu jak i wzrost libido. W T-360 znajdziemy m.in.:

  Cena:85.00
 • Scitec ZMA 60kap

  ZMA - synergiczna mieszanka cynku, magnezu oraz witaminy B6 w odpowiednio skomponowanej formule zapewnia spokojny i głeboki sen, a co za tym idzie polepszenie regeneracji i podniesienie naturalnego poziomu testosteronu.

  Cena:32.00
 • Tested ZMA

  ZMA jest synergiczną kombinacją cynku, magnezu i witaminy B6, podnoszącą poziom hormonów anabolicznych (testosteronu, IGF-1) i zwiększającą siłę mięśni w wyniku treningu siłowego. Nowoczesna formuła wykazuje najlepszą przyswajalności i skuteczności działania: zwiększa wydzielanie testosteronu, poprawia libido, tonizuje układ nerwowy, reguluje poziom metabolizmu komórkowego, polepsza jakość snu.

  Cena:35.00
 • Ultimate Tribulus 100% Bulgarian 90 kaps (sc)

  Suplement anaboliczny Ultimate Nutrition Tribulus Terrestris zawiera ekstrakt z Tribulus terrestris który jest naturalnym źródłem glikozydów, saponin steroidowych, alkaloidów roślinnych oraz bioflawonoidów. Substancje bioaktywne zawarte w ekstrakcie z Tribulus Terrestris mają udokumentowane działanie przeciwdrobnoustrojowe, przeciwzapalne, immunostymulujące, jak również przeciwnowotworowe i obniżające poziom cholesterolu we krwi. Suplement anaboliczny Ultimate Nutrition Tribulus Terrestris wpływa na równowagę hormonalną ustroju, nie zakłócając przy tym fizjologicznych mechanizmów regulacji hormonalnej. Nie jest to suplement hormonalny, ale substancje w nim zawarte (głównie mają tu wpływ saponiny), powodują znaczne podniesienie poziomu testosteronu u mężczyzn, estradiolu u kobiet, nie podwyższając jednak ich poziomu poza wartości fizjologiczne.

  Cena:59.00
 • Vitalmax Tribulus 100 kaps

  Tribulus Super to kompleksowy preparat zawierający Tribulus Terrestris a także cynk, magnez, witaminę B6 i witaminę C, czyli substancje które w odpowiednich proporcjach wpływają na podniesienie poziomu własnego testosteronu.

  Podniesiony poziom naturalnego testosteronu wpływa korzystnie na poziom siły, wytrzymałości a także regenerację sportowca i jego libido.

  Cena:35.00