Testosteron, ZMA, Tribulus

Sortuj wg:
 • 4+ Testo

  Testo+ to nieosiągalna do tej pory na rynku mieszanka składników mających za zadanie maksymalnie podnieść poziom testosteronu bazująca na Tribulus Terrestris. W porównaniu z konkurencyjnymi produktami Testo+ zawiera nie 20% czy 30% aktywnych saponin ale aż 90%! Większa ilość saponin to lepsze działanie produktu.

  Cena:110.00
 • Dymatize - GABA - 111 g

  GABA - 111g
  Najnowsze badania dowodzą, że obniżenie poziomu kwasu gammaaminomasłowego GABA w mózgu jest podstawowa przyczyną ataków padaczki. Poziom tego aminokwasu w mózgu regulują dwa enzymy gammaaminotransferaza odpowiedzialna za degradację GABA oraz dekarboksylaza kwasu glutaminowego, odpowiadająca za biosyntezę GABA, czyli za jego powstawanie z kwasu glutaminowego.
  Dymatize Nutrition GABA przynosi ponadto zadziwiające efekty jako spalacz tkanki tłuszczowej. Dlaczego tak się dzieje? Otóż GABA stymuluje produkcję hormonu wzrostu (HGH), który w dużej mierze jest odpowiedzialny za spalanie tłuszczu w organizmie. Hormon wzrostu, nazywany również hormonem młodości stymuluje budowę masy mięśniowej. Poprzez nasilenie procesów odchudzania i spalania tłuszczów w mitochondriach i uzyskiwania z nich dodatkowej energii, GABA zwiększa wytrzymałość i poprawia wydolność mięśni.

  Cena:55.00
 • FA Nutrition Xtreme Anabolic Stack 120kaps

  Suplement pobudzający naturalną produkcję testosteronu w organizmie poprzez wykorzystanie działania roślinnych substancji biologicznie czynnych oraz kwasu D-asparginowego, które wspomagają wzrost siły i wytrzymałości mięśni oraz rozbudowę masy mięśniowej. Całkowicie naturalny i bezpieczny.

  Krótka charakterystyka
  Pobudza naturalną produkcję testosteronu
  Blokuje aktywność kortyzolu w organizmie
  Pobudza wydzielanie hormonu LH
  Zwiększa i nasila anabolizm mięśni
  Zwiększa siłę i masę mięśniową
  Aż 3120 mg kwasu D-asparaginowego w każdej porcji
  W jakim celu jest stosowany

  Cena:96.00
 • FA Nutrition Xtreme Test Stack 120kaps

  XTREME TEST STACK® to suplement diety, który pobudza wydzielanie naturalnego poziomu wolnego testosteronu.

  Zawiera unikalny zestaw mikroelementów cynku i magnezu oraz witaminy B6 w specjalnej formule anabolicznej oraz unikalne połączenie wyciągów z buzdyganka naziemnego i kozieradki pospolitej.

  Krótka charakterystyka
  Bezpieczny i skuteczny booster testosteronu
  Naturalne substancje wspierające produkcję testosteronu
  Maksymalizacja wzrost siły i masy mięśniowej
  Długotrwały efekt anaboliczny
  Zwiększa tempo syntezy białek
  Pobudza procesy anaboliczne
  Opakowanie starcza na pełny 30 dniowy cykl suplementacji

  Cena:137.00
 • FA-Test Core

  Wysokiej jakości amerykański anabolik w kapsułkach zwiększający poziom wolnego testosteronu. Bardzo dobra odżywka sportowa w postaci kapsułek na masę zawierająca wysokoskoncentrowany ekstrakty wspierające produkcję testosteronu. Silny booster testosteronu dla sportowców skutkuje rozwojem tkanki mięśniowej, wpływa na wzrost siły i wytrzymałości. Suplement również zwiększa męskie libido i poprawia jakość życia sexualnego.

  Cena:110.00
 • HI-TEC Black Devil 240 kap.

  Black Devil - potężny booster testosteronu oparty o naukowo opracowany kwas D-asparaginowy i składniki dodatkowo zwiększające poziom wolnego testosteronu podnoszące libido.

  Naturalnie podnosi poziom testosteronu
  Zwieksza libido
  Podnosi hormon wzrostu, dopaminy oraz gaba
  Przyspiesza regenerację
  Poprawia parametry siłowe
  Wspiera rozwój beztłuszczowej masy mieśniowej

  Cena:87.00
 • Muscletech Hexatest - 168kap

  HexaTest został stworzony aby jak najszybciej ponieść stężenie testosteronu. Dzięki unikalnej recepturze HexaTest jest to możliwe już w 21dni. W dzienniku badań klinicznych opublikowanym przez jedną z większych uczelni USA stwierdzono że odpowiednia suplementacja karnityny zawartej w HexaTest wraz z formułą wzmacniacza testosteronu dała znaczny wzrost stężenia testosteronu w porównaniu z przyjmowaniem placebo.

  Cena:120.00
 • PVL Tribulus Maxx - 90kap

  Wyciąg z Tribulus Terrestris  to bardzo popularny i zarazem skuteczny preparat, podwyższający naturalnie poziom męskiego hormonu anaboliczno-androgennego testosteronu. Tribulus Maxx zwiększenia poziomu energii, zapobiegania depresjom, impotencji i leczeniu niepłodności u mężczyzn i kobiet, oraz w celu zwiększenia sił i wytrzymałości, naturalnie zwiększa poziom testosteronu w organizmie mężczyzny.

  Cena:55.00
 • SCITEC DAA Pro 120 kap.

  DAA Pro - jest potężnym Booster testosteronu zaprojektowanym na bazie kwasu D-asparaginowego w postaci Chelatu. Pełny potencjał modulacji testosteronu w organizmie przez DAA może być uwolniona przez dodanie wzmacniaczy wartości oddziaływania DAA poprzez sarkozyne, cynk i witaminę B6.

  Najskuteczniejszy suplement zawierający DAA na rynku
  Najbardziej biodostępna forma kwasu d-asparaginowego
  Chorni przed negatywnym działaniem prolaktyny
  Obniża poziom estrogenów
  Promuje wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej i spalanie tłuszczu

  Cena:55.00
 • SCITEC ZMB6 60 kaps.

  Tani suplement Scitec ZMB6 to kombinacja cynku, magnezu i witaminy B6 w jednej kapsułce. Cynk, magnez i witamina B6 w precyzyjnie dobranych proporcjach wpływa na poziom testosteronu i pomaga kształtować masę mięśniową. Odżywka Scitec ZMB6 zapewnia doskonałe wyniki treningu, lepszą regenerację i poprawia jakość snu. Scitec ZMB6 to znakomite uzupełnienie suplementacji każdego profesjonalnego sportowca i kulturysty.

  Cena:30.00
 • Scitec D-Test 120 kaps

  Zawarty w Scitec D-Test DAA jest nie-esencjalnym, naturalnym aminokwasem zawartym w niewielkiej ilość w jedzeniu. Kwas ten gromadzony jest w organizmie głównie w przysadce mózgowej, podwzgórzy i jądrach. Kwas D-asparaginowy się z tak zwanymi receptorami NMDA. Pobudzenie receptorów NMDA w podwzgózu prowadzi do produkcji hormonu uwalniającego gonadotropiny (GnRH). To stymuluje przysadkę mózgową do produkcji hormonu luteinizującego (LH) i hormonu folikulotropowego (FSH). LH i FSH w jądrach zapoczątkowuje proces uwalniania testosteronu. Stymulacja receptorów NMDA w podwzgórzu prowadzi do uwalniania hormonu wzrostu (HGH), któremu sprzyja hormon uwalniający (GHRH). Najlepszą stymulację receptorów NMDA daje, poza DAA, aktywator wiążący glicynę - N-metyloglicyna, któa została dodana do składu by potęgować efekt działania kwasu Dwu-asparaginowego.

  Cena:64.00
 • Scitec T-360 108 kap.

  Scitec T-360 jest kompleksem tribulusów pozwalających całkowicie bezpiecznie ale skutecznie podnieść poziom testosteronu oraz libido. Suplement dzięki któremu podniesiemy poziom testosteronu pozwoli nam także na osiągniecie lepszych rezultatów treningowych oraz szybszego przyrostu czystej masy mięśniowej oraz zwiększoną wytrzymałość treningową.

  Kompleks T-360 zawiera w sobie kilka istotnych składników pozwalających zarówno na wzrost poziomu wolnego testosteronu jak i wzrost libido. W T-360 znajdziemy m.in.:

  Cena:85.00
 • Scitec ZMA 60kap

  ZMA - synergiczna mieszanka cynku, magnezu oraz witaminy B6 w odpowiednio skomponowanej formule zapewnia spokojny i głeboki sen, a co za tym idzie polepszenie regeneracji i podniesienie naturalnego poziomu testosteronu.

  Cena:32.00
 • Tested ZMA

  ZMA jest synergiczną kombinacją cynku, magnezu i witaminy B6, podnoszącą poziom hormonów anabolicznych (testosteronu, IGF-1) i zwiększającą siłę mięśni w wyniku treningu siłowego. Nowoczesna formuła wykazuje najlepszą przyswajalności i skuteczności działania: zwiększa wydzielanie testosteronu, poprawia libido, tonizuje układ nerwowy, reguluje poziom metabolizmu komórkowego, polepsza jakość snu.

  Cena:35.00
 • Ultimate Tribulus 100% Bulgarian 90 kaps (sc)

  Suplement anaboliczny Ultimate Nutrition Tribulus Terrestris zawiera ekstrakt z Tribulus terrestris który jest naturalnym źródłem glikozydów, saponin steroidowych, alkaloidów roślinnych oraz bioflawonoidów. Substancje bioaktywne zawarte w ekstrakcie z Tribulus Terrestris mają udokumentowane działanie przeciwdrobnoustrojowe, przeciwzapalne, immunostymulujące, jak również przeciwnowotworowe i obniżające poziom cholesterolu we krwi. Suplement anaboliczny Ultimate Nutrition Tribulus Terrestris wpływa na równowagę hormonalną ustroju, nie zakłócając przy tym fizjologicznych mechanizmów regulacji hormonalnej. Nie jest to suplement hormonalny, ale substancje w nim zawarte (głównie mają tu wpływ saponiny), powodują znaczne podniesienie poziomu testosteronu u mężczyzn, estradiolu u kobiet, nie podwyższając jednak ich poziomu poza wartości fizjologiczne.

  Cena:59.00
 • Vitalmax Tribulus 100 kaps

  Tribulus Super to kompleksowy preparat zawierający Tribulus Terrestris a także cynk, magnez, witaminę B6 i witaminę C, czyli substancje które w odpowiednich proporcjach wpływają na podniesienie poziomu własnego testosteronu.

  Podniesiony poziom naturalnego testosteronu wpływa korzystnie na poziom siły, wytrzymałości a także regenerację sportowca i jego libido.

  Cena:35.00