Stawy, hmb, witaminy i minerały

Sortuj wg:
 • Olimp Glucosamine Gold - 60kap

  OLIMP GLUCOSAMINE jest preparatem zawierającym siarczan glukosaminy oraz witaminę C, substancje niezbędne do prawidłowej budowy tkanki chrzęstno - stawowej.

  Cena:35.00
 • Olimp HMB Mega Caps - 30kap

  Olimp HMB to bioaktywny składnik pokarmowy z grupy krótkołańcuchowych rozgałęzionych kwasów tłuszczowych, uznawanym przez niektóre źródła za czynnik witamino-podobny (o działaniu zbliżonym do witamin), występującym naturalnie - w niewielkich ilościach – w pożywieniu, jak również wytwarzanym w organizmie człowieka, w efekcie przemian jednego z aminokwasów rozgałęzionych – leucyny. 

  Cena:15.00
 • Scitec ALA 50 kaps

  Scitec ALA to kluczowy suplement diety w wspomaganiu wysiłku sportowego, szczególnie w sporach siłowych, kulturystyce oraz fitness. Szczególnie zalecany w czasie stosowania cykli kreatynowych opartych na monohydratach kreatyny.

 • Trec HMB - 70kap

  HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

  Cena:20.00
 • Vitalmax Glucosamine 160kap

  Vitalmax Glukozamina jest najwyższej jakości preparatem chroniącym i regenerującym tkankę łączną, ścięgna, stawy, więzadła, torebkę stawową oraz tkankę kostną. Przeznaczony zarówno dla osób w okresie rekonwalescencji jak i do działania profilaktycznego, poprawia ruchomość i elastyczność stawów, regeneruje je, chroni, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo a także zapobiega odwapnianiu kości. Jest także wskazany jako suplement wspomagający w chorobach zwyrodnieniowych stawów a także w przypadkach leczenia zmian wynikających z przeciążenia fizycznego.

  Cena:32.00