Stawy, hmb, witaminy i minerały

Sortuj wg:
 • Nutrend Flexit Drink - 400g

  Nutrend Flexit Drink to wyjątkowy suplement o kompleksowym działaniu - chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną - stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. Suplement diety Nutrend Flexit Drink zawiera podstawowe elementy budulcowe oraz prekursory tkanki chrzęstnej: siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, białka i peptydy kolagenowe, aminokwasy

  Cena:51.00
 • Nutrend Flexit Liquid 500ml

  Flexit Liquid chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną - stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. Zawiera:
  - podstawowe elementy budulcowe oraz prekursory tkanki chrzęstnej: glukozamina, siarczan chondroityny, aminokwasy: glicynę i l-prolinę,
  - źródło siarki - MSM - niezbędne w procesie tworzenia struktury włókien kolagenu,
  - kwas hialuronowy, nawilżający przestrzenie międzykomórkowe, zwiększający odporność stawów na ciśnienie zewnętrzne,
  - witaminę C - antyoksydant - likwidujący wolne rodniki odpowiedzialne za uszkodzenia powierzchni chrząstek.

  Cena:66.00
 • OLIMP Vita-Min Multiple Sport 60 kap. - Blistry

  UNIKALNA FORMUŁA PODANIA - MEGA CAPS W BLISTRACH !!
  PREPARAT DWUFAZOWY:

  1 MC KAPSUŁKA CHELA-MIN® - MINERAŁY W POSTACI CHELATÓW "ALBION" -NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA FORMA MINERAŁÓW

  2 MC KAPSUŁKA VITA-PLEX® - SKONCENTROWANE WITAMINY Z KOMPLEXEM HEPA-PROST DETOX® UMOŻLIWIAJĄCYM REGENERACJĘ I OCHRONĘ WĄTROBY ORAZ PROSTATY

  MOŻLIWOŚĆ DOWOLNEGO KOMPONOWANIA ZE SOBĄ ZESTAWU WITAMIN I MINERAŁÓW.

  Cena:30.00
 • Olimp Chela-Calcium - 30kap

  Produkt Olimp Chela-Calcium D3™ polecany jest osobom z niedoborem wapnia i witaminy D3 oraz dla pokrycia zwiększonego zapotrzebowania na wapń np. u starszych dzieci i młodzieży w okresie intensywnego wzrostu, osób w podeszłym wieku, kobietom w ciąży, karmiącym i w okresie okołomenopauzalnym oraz osobom po i w trakcie rekonwalescencji.

  Cena:20.00
 • Olimp Chela-Cynk - 30kap

  Albion Laboratories® jako jedyna firma na świecie, opracowała najbardziej precyzyjny i skuteczny proces przekształcania minerałów w postać wysokoprzyswajalną przez organizm. Dzięki unikalnej technologii chelatowania minerałów (specjalnemu połączeniu z aminokwasami), minerały Albion® są ponad dziesięciokrotnie lepiej wchłaniane od tradycyjnych suplementów!

  Cena:17.00
 • Olimp Chela-Ferr - 30kap

  Suplement diety Chela-Ferrbio_Complex™ z kwasem foliowym B6, B12 i witaminą C zawiera najlepiej przyswajalną i najbezpieczniejszą w dawkowaniu formę żelaza w postaci chelatu aminokwasowego w zaawansowanym kompleksie z witaminami C, B6, B12 i kwasem foliowym. Suplement pomaga w uzupełnieniu niedoborów żelaza oraz pokryciu zapotrzebowania na witaminy uczestniczące w procesach krwiotwórczych i regulujących wzrost i funkcjonowanie komórek oraz procesy wzrostowe organizmu.

  Cena:18.00
 • Olimp Chela-Ferr 30kap Med

  Chela-Ferr™  Med  jest  produktem o wysokiej zawartości (30 mg elementarnego żelaza) najlepiej przyswajalnego żelaza w formie chelatu aminokwasowego (diglicynian żelaza) - Ferrochel®, przeznaczony do stosowania w sytuacjach wysokiego zapotrzebowania organizmu na żelazo.

  Cena:20.00
 • Olimp Chela-Mag skurcz 60kap

  Olimp Chela Mag B6 to suplement diety zawierający wysokoprzyswajalny magnez w połączeniu z witaminą B6. Zestawienie tych dwóch składników w składzie odżywki Olimp Chela Mag B6 wykazuje zdwojone działanie w zakresie poprawy pracy układu nerwowego, szczególnie w stanach nadpobudliwości, braku koncentracji oraz wzmożonej podatności na stres.

  Cena:30.00