Stawy, hmb, witaminy i minerały

Sortuj wg:
 • Scitec ALA 50 kaps

  Scitec ALA to kluczowy suplement diety w wspomaganiu wysiłku sportowego, szczególnie w sporach siłowych, kulturystyce oraz fitness. Szczególnie zalecany w czasie stosowania cykli kreatynowych opartych na monohydratach kreatyny.

 • Olimp HMB Mega Caps - 30kap

  Olimp HMB to bioaktywny składnik pokarmowy z grupy krótkołańcuchowych rozgałęzionych kwasów tłuszczowych, uznawanym przez niektóre źródła za czynnik witamino-podobny (o działaniu zbliżonym do witamin), występującym naturalnie - w niewielkich ilościach – w pożywieniu, jak również wytwarzanym w organizmie człowieka, w efekcie przemian jednego z aminokwasów rozgałęzionych – leucyny. 

  Cena:15.00
 • Olimp Chela-Cynk - 30kap

  Albion Laboratories® jako jedyna firma na świecie, opracowała najbardziej precyzyjny i skuteczny proces przekształcania minerałów w postać wysokoprzyswajalną przez organizm. Dzięki unikalnej technologii chelatowania minerałów (specjalnemu połączeniu z aminokwasami), minerały Albion® są ponad dziesięciokrotnie lepiej wchłaniane od tradycyjnych suplementów!

  Cena:17.00
 • Olimp Chela-Ferr - 30kap

  Suplement diety Chela-Ferrbio_Complex™ z kwasem foliowym B6, B12 i witaminą C zawiera najlepiej przyswajalną i najbezpieczniejszą w dawkowaniu formę żelaza w postaci chelatu aminokwasowego w zaawansowanym kompleksie z witaminami C, B6, B12 i kwasem foliowym. Suplement pomaga w uzupełnieniu niedoborów żelaza oraz pokryciu zapotrzebowania na witaminy uczestniczące w procesach krwiotwórczych i regulujących wzrost i funkcjonowanie komórek oraz procesy wzrostowe organizmu.

  Cena:18.00
 • Trec HMB - 70kap

  HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

  Cena:20.00
 • Olimp Chela-Calcium - 30kap

  Produkt Olimp Chela-Calcium D3™ polecany jest osobom z niedoborem wapnia i witaminy D3 oraz dla pokrycia zwiększonego zapotrzebowania na wapń np. u starszych dzieci i młodzieży w okresie intensywnego wzrostu, osób w podeszłym wieku, kobietom w ciąży, karmiącym i w okresie okołomenopauzalnym oraz osobom po i w trakcie rekonwalescencji.

  Cena:20.00
 • Olimp Chela-Ferr 30kap Med

  Chela-Ferr™  Med  jest  produktem o wysokiej zawartości (30 mg elementarnego żelaza) najlepiej przyswajalnego żelaza w formie chelatu aminokwasowego (diglicynian żelaza) - Ferrochel®, przeznaczony do stosowania w sytuacjach wysokiego zapotrzebowania organizmu na żelazo.

  Cena:20.00
 • BT Multimineral Complex 100 tabl

  Multi Mineral Complex firmy BioTech USA to źródło substancji mineralnych w bardzo łatwo przyswajalnej formie oraz w doskonałych proporcjach.

  Cena:25.00