Stawy, hmb, witaminy i minerały

Sortuj wg:
 • BT HMB 1000 - 180 tabl

  HMß (ß-hydroxy-ß-metylomaślan) jest produktem metabolizmu leucyny. Suplement przeznaczony dla sportowców i osób obciążonych wysiłkiem fizycznym. HMß wzmacnia system immunologiczny oraz obniża poziom cholesterolu. Podczas intensywnego treningu HMß przeciwdziała zniszczeniom mięśni, minimalizuje redukcję białek oraz pomaga w naprawie tkanki mięśniowej.

  Cena:44.00
 • BT Mens Performance (Multivitamin) 60 tabl

  Multivitamin for Men + Antioxidant Complex - Idealny suplement diety zawierający witaminy i minerały dla mężczyzn. Ten tani zestaw witamin zawiera również kompleks przeciwutleniaczy i aminokwasów pomagający każdemu mężczyźnie utrzymać zdrowie i kondycję. Pełen zestaw witamin i minerałów idealny dla każdego aktywnego mężczyzny - poprawia nastrój i ogólną kondycję organizmu.

  Cena:30.00
 • BT Multi Hypotonic 1000 ml z dozownikiem PROM

  Multi Hypotonic Drink to orzeźwiający niskokaloryczny napój hipotoniczny do stosowania podczas treningu. Nawadnia i dostarcza sportowcom energii.

  Cena:38.00
 • BT Multimineral Complex 100 tabl

  Multi Mineral Complex firmy BioTech USA to źródło substancji mineralnych w bardzo łatwo przyswajalnej formie oraz w doskonałych proporcjach.

  Cena:25.00
 • BT Women Performance (Multivitamin) 60 tabl

  Bio Tech Women Performance 60 kaps. - specjalna formuła dla kobiet z przeciwutleniaczem i witaminami w maksymalnych dawkach, minerałami i mikroelementami potrzebnymi „kobietom aktywnym”. W składzie znajdziemy również aminokwasy w specjalnej mieszance ekstraktów naturalnych. Szczególnie cenne jest to że dziennie dostarczamy 500mg wapnia dla zdrowych kości oraz 80 mg  witaminy B kompleks.

  Cena:33.00
 • BT Womens Arginmax 90 tabl (W)

  Multivitamin for Women + Antioxidant Complex - Specjalnie opracowany zestaw witamin i minerałów przeznaczony dla kobiet ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi. Innowacyjna formuła zawiera minerały i przeciwutleniacze niezbędne każdej kobiecie dbającej o zdrowie. Tani zestaw witamin, minerałów i mikroelementów w maksymalnych dawkach stanowi idealny suplement diety niezbędny każdej aktywnej kobiecie.

  Cena:33.00
 • BT Womens Hair, Skin & Nails 60 tabl

  Bio Tech Women's Hair Skin and Nails Formula to specjalna formuła zawierająca wyłącznie składniki, któ,re wpływają korzystnie na włosy, skó,rę oraz paznokcie.
  zadbaj o piękną skó,rę i włosy z preparatem marki Biotech USA
  Poza tym suplement zawiera luteinę, któ,ra wpływa korzystnie na nasze oczy i wzrok. Witaminy z grupy B natomiast są niezbędne do metabolizmu węglowodanowego i produkcji energetycznej. zawarta w preparacie Biotech witamina C pomaga zabezpieczyć nasz organizm przed wolnymi rodnikami oraz bierze udział w syntezie glutenu i jest niezbędna do wchłaniania żelaza.

  Cena:36.00
 • FA Nutrition Flex Core - 112 kaps.

  FlexCore® to kompleksowy preparat substancji odżywczych dla zdrowia i kondycji twoich stawów, ścięgien i więzadeł. Zawiera skoncentrowane oraz synergistycznie działające substancje, które odpowiadają za budowę i odbudowę ubytków chrząstki stawowej i usprawniają ,,smarowanie” Twoich stawów. Intensywny wysiłek fizyczny może prowadzić do przeciążeń co w konsekwencji powoduje urazy i kontuzje. FlexCore® jest w specjalnych, kapsułkach żelowych dla maksymalnej przyswajalności i łatwego połykania.

  Zobacz całość: http://sklep.kfd.pl/fa-nutrition-flex-core-112-kaps-p-3406.html#ixzz2cvmp8Dfy

  Cena:85.00