Stawy, hmb, witaminy i minerały

Sortuj wg:
 • BT HMB 1000 - 180 tabl

  HMß (ß-hydroxy-ß-metylomaślan) jest produktem metabolizmu leucyny. Suplement przeznaczony dla sportowców i osób obciążonych wysiłkiem fizycznym. HMß wzmacnia system immunologiczny oraz obniża poziom cholesterolu. Podczas intensywnego treningu HMß przeciwdziała zniszczeniom mięśni, minimalizuje redukcję białek oraz pomaga w naprawie tkanki mięśniowej.

  Cena:44.00
 • BT Mens Performance (Multivitamin) 60 tabl

  Multivitamin for Men + Antioxidant Complex - Idealny suplement diety zawierający witaminy i minerały dla mężczyzn. Ten tani zestaw witamin zawiera również kompleks przeciwutleniaczy i aminokwasów pomagający każdemu mężczyźnie utrzymać zdrowie i kondycję. Pełen zestaw witamin i minerałów idealny dla każdego aktywnego mężczyzny - poprawia nastrój i ogólną kondycję organizmu.

  Cena:30.00
 • BT Multi Hypotonic 1000 ml z dozownikiem PROM

  Multi Hypotonic Drink to orzeźwiający niskokaloryczny napój hipotoniczny do stosowania podczas treningu. Nawadnia i dostarcza sportowcom energii.

  Cena:38.00
 • BT Multimineral Complex 100 tabl

  Multi Mineral Complex firmy BioTech USA to źródło substancji mineralnych w bardzo łatwo przyswajalnej formie oraz w doskonałych proporcjach.

  Cena:25.00
 • BT Women Performance (Multivitamin) 60 tabl

  Bio Tech Women Performance 60 kaps. - specjalna formuła dla kobiet z przeciwutleniaczem i witaminami w maksymalnych dawkach, minerałami i mikroelementami potrzebnymi „kobietom aktywnym”. W składzie znajdziemy również aminokwasy w specjalnej mieszance ekstraktów naturalnych. Szczególnie cenne jest to że dziennie dostarczamy 500mg wapnia dla zdrowych kości oraz 80 mg  witaminy B kompleks.

  Cena:33.00
 • BT Womens Arginmax 90 tabl (W)

  Multivitamin for Women + Antioxidant Complex - Specjalnie opracowany zestaw witamin i minerałów przeznaczony dla kobiet ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi. Innowacyjna formuła zawiera minerały i przeciwutleniacze niezbędne każdej kobiecie dbającej o zdrowie. Tani zestaw witamin, minerałów i mikroelementów w maksymalnych dawkach stanowi idealny suplement diety niezbędny każdej aktywnej kobiecie.

  Cena:33.00
 • BT Womens Hair, Skin & Nails 60 tabl

  Bio Tech Women's Hair Skin and Nails Formula to specjalna formuła zawierająca wyłącznie składniki, któ,re wpływają korzystnie na włosy, skó,rę oraz paznokcie.
  zadbaj o piękną skó,rę i włosy z preparatem marki Biotech USA
  Poza tym suplement zawiera luteinę, któ,ra wpływa korzystnie na nasze oczy i wzrok. Witaminy z grupy B natomiast są niezbędne do metabolizmu węglowodanowego i produkcji energetycznej. zawarta w preparacie Biotech witamina C pomaga zabezpieczyć nasz organizm przed wolnymi rodnikami oraz bierze udział w syntezie glutenu i jest niezbędna do wchłaniania żelaza.

  Cena:36.00
 • FA Nutrition Flex Core - 112 kaps.

  FlexCore® to kompleksowy preparat substancji odżywczych dla zdrowia i kondycji twoich stawów, ścięgien i więzadeł. Zawiera skoncentrowane oraz synergistycznie działające substancje, które odpowiadają za budowę i odbudowę ubytków chrząstki stawowej i usprawniają ,,smarowanie” Twoich stawów. Intensywny wysiłek fizyczny może prowadzić do przeciążeń co w konsekwencji powoduje urazy i kontuzje. FlexCore® jest w specjalnych, kapsułkach żelowych dla maksymalnej przyswajalności i łatwego połykania.

  Zobacz całość: http://sklep.kfd.pl/fa-nutrition-flex-core-112-kaps-p-3406.html#ixzz2cvmp8Dfy

  Cena:85.00
 • Nutrend Flexit Drink - 400g

  Nutrend Flexit Drink to wyjątkowy suplement o kompleksowym działaniu - chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną - stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. Suplement diety Nutrend Flexit Drink zawiera podstawowe elementy budulcowe oraz prekursory tkanki chrzęstnej: siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, białka i peptydy kolagenowe, aminokwasy

  Cena:51.00
 • Nutrend Flexit Liquid 500ml

  Flexit Liquid chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną - stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. Zawiera:
  - podstawowe elementy budulcowe oraz prekursory tkanki chrzęstnej: glukozamina, siarczan chondroityny, aminokwasy: glicynę i l-prolinę,
  - źródło siarki - MSM - niezbędne w procesie tworzenia struktury włókien kolagenu,
  - kwas hialuronowy, nawilżający przestrzenie międzykomórkowe, zwiększający odporność stawów na ciśnienie zewnętrzne,
  - witaminę C - antyoksydant - likwidujący wolne rodniki odpowiedzialne za uszkodzenia powierzchni chrząstek.

  Cena:66.00
 • OLIMP Vita-Min Multiple Sport 60 kap. - Blistry

  UNIKALNA FORMUŁA PODANIA - MEGA CAPS W BLISTRACH !!
  PREPARAT DWUFAZOWY:

  1 MC KAPSUŁKA CHELA-MIN® - MINERAŁY W POSTACI CHELATÓW "ALBION" -NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA FORMA MINERAŁÓW

  2 MC KAPSUŁKA VITA-PLEX® - SKONCENTROWANE WITAMINY Z KOMPLEXEM HEPA-PROST DETOX® UMOŻLIWIAJĄCYM REGENERACJĘ I OCHRONĘ WĄTROBY ORAZ PROSTATY

  MOŻLIWOŚĆ DOWOLNEGO KOMPONOWANIA ZE SOBĄ ZESTAWU WITAMIN I MINERAŁÓW.

  Cena:30.00
 • Olimp Chela-Calcium - 30kap

  Produkt Olimp Chela-Calcium D3™ polecany jest osobom z niedoborem wapnia i witaminy D3 oraz dla pokrycia zwiększonego zapotrzebowania na wapń np. u starszych dzieci i młodzieży w okresie intensywnego wzrostu, osób w podeszłym wieku, kobietom w ciąży, karmiącym i w okresie okołomenopauzalnym oraz osobom po i w trakcie rekonwalescencji.

  Cena:20.00
 • Olimp Chela-Cynk - 30kap

  Albion Laboratories® jako jedyna firma na świecie, opracowała najbardziej precyzyjny i skuteczny proces przekształcania minerałów w postać wysokoprzyswajalną przez organizm. Dzięki unikalnej technologii chelatowania minerałów (specjalnemu połączeniu z aminokwasami), minerały Albion® są ponad dziesięciokrotnie lepiej wchłaniane od tradycyjnych suplementów!

  Cena:17.00
 • Olimp Chela-Ferr - 30kap

  Suplement diety Chela-Ferrbio_Complex™ z kwasem foliowym B6, B12 i witaminą C zawiera najlepiej przyswajalną i najbezpieczniejszą w dawkowaniu formę żelaza w postaci chelatu aminokwasowego w zaawansowanym kompleksie z witaminami C, B6, B12 i kwasem foliowym. Suplement pomaga w uzupełnieniu niedoborów żelaza oraz pokryciu zapotrzebowania na witaminy uczestniczące w procesach krwiotwórczych i regulujących wzrost i funkcjonowanie komórek oraz procesy wzrostowe organizmu.

  Cena:18.00
 • Olimp Chela-Ferr 30kap Med

  Chela-Ferr™  Med  jest  produktem o wysokiej zawartości (30 mg elementarnego żelaza) najlepiej przyswajalnego żelaza w formie chelatu aminokwasowego (diglicynian żelaza) - Ferrochel®, przeznaczony do stosowania w sytuacjach wysokiego zapotrzebowania organizmu na żelazo.

  Cena:20.00
 • Olimp Chela-Mag skurcz 60kap

  Olimp Chela Mag B6 to suplement diety zawierający wysokoprzyswajalny magnez w połączeniu z witaminą B6. Zestawienie tych dwóch składników w składzie odżywki Olimp Chela Mag B6 wykazuje zdwojone działanie w zakresie poprawy pracy układu nerwowego, szczególnie w stanach nadpobudliwości, braku koncentracji oraz wzmożonej podatności na stres.

  Cena:30.00
 • Olimp Glucosamine Gold - 60kap

  OLIMP GLUCOSAMINE jest preparatem zawierającym siarczan glukosaminy oraz witaminę C, substancje niezbędne do prawidłowej budowy tkanki chrzęstno - stawowej.

  Cena:35.00
 • Olimp HMB Mega Caps - 30kap

  Olimp HMB to bioaktywny składnik pokarmowy z grupy krótkołańcuchowych rozgałęzionych kwasów tłuszczowych, uznawanym przez niektóre źródła za czynnik witamino-podobny (o działaniu zbliżonym do witamin), występującym naturalnie - w niewielkich ilościach – w pożywieniu, jak również wytwarzanym w organizmie człowieka, w efekcie przemian jednego z aminokwasów rozgałęzionych – leucyny. 

  Cena:15.00
 • Scitec ALA 50 kaps

  Scitec ALA to kluczowy suplement diety w wspomaganiu wysiłku sportowego, szczególnie w sporach siłowych, kulturystyce oraz fitness. Szczególnie zalecany w czasie stosowania cykli kreatynowych opartych na monohydratach kreatyny.

 • Trec HMB - 70kap

  HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

  Cena:20.00
 • Vitalmax Glucosamine 160kap

  Vitalmax Glukozamina jest najwyższej jakości preparatem chroniącym i regenerującym tkankę łączną, ścięgna, stawy, więzadła, torebkę stawową oraz tkankę kostną. Przeznaczony zarówno dla osób w okresie rekonwalescencji jak i do działania profilaktycznego, poprawia ruchomość i elastyczność stawów, regeneruje je, chroni, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo a także zapobiega odwapnianiu kości. Jest także wskazany jako suplement wspomagający w chorobach zwyrodnieniowych stawów a także w przypadkach leczenia zmian wynikających z przeciążenia fizycznego.

  Cena:32.00