Spalacze L-CARNITYNA i CLA

Sortuj wg:
 • IHS Burn Shape Extreme-90kp

  Iron Horse Series® IBURN&SHAPE eXtreme to skuteczny sposób na pozbycie 
  się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzrost energii mentalnej! 

  Cena:85.00
 • IHS L-Carnitine+Green Tea-90 kap

  L-karnityna jest naturalną substancją witaminopochodną pochodzenia aminokwasowego, syntezowaną w wątrobie i nerkach z lizyny i metioniny, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania wielu tkanek, m.in. mięśni szkieletowych i mięśnia sercowego. Czynną formą jest L-karnityna wykorzystywana przez organizm w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów (głównych miejsc przemian energetycznych). L-karnityna ogranicza tworzenie i magazynowanie tłuszczu w organizmie, reguluje utlenianie kwasów tłuszczowych.

  Cena:26.00
 • MEX CLA + Green Tea 90 kaps

  MEX CLA + Green Tea jest suplementem diety, którego zastosowanie wspomaga proces odchudzania, co pozwala uzyskać i zachować szczupłą sylwetkę. Główne składniki preparatu to CLA (Conjugated Linoleic Acid - Sprzężony kwas linolowy) oraz Green tea (ekstrakt z zielonej herbaty), które wykazują działanie termogeniczne (zwiększające ciepłotę ciała) oraz lipotropowe (rozpuszczające molekuły tłuszczu), co korzystnie wpływa na przyspieszenie usuwania tłuszczy z organizmu. Systematyczne stosowanie preparatu może prowadzić również do zahamowania procesu powstawania i rozrostu komórek tłuszczowych, szczególnie w okolicy brzucha, bioder i ud, co w konsekwencji może przyczynić się do uzyskania smukłej sylwetki. Dodatkowymi bodźcami wspomagającymi działanie preparatu jest dieta niskokaloryczna oraz umiarkowany wysiłek, które znacznie intensyfikują spalanie tłuszczu zapasowego. 

  Cena:46.00
 • MEX Thermo Shred 180 kaps PROM

  MEX THERMO SHRED zwiększa tempo przemiany materii i ułatwia spalanie tłuszczu przy zachowaniu masy mięśniowej. MEX THERMO SHRED daje trwałą energię i motywację, aby przejść przez treningi, nawet jeśli jesteś na ścisłej diecie.MEX THERMO SHRED to połączenie ziół i innych naturalnych składników o działaniu termogenicznym, które działają synergistycznie po to aby wspierać spalanie tkanki tłuszczowej.

  Cena:60.00
 • Olimp CLA + Zielona Herbata - 60kap

  OLIMP CLA z Zieloną Herbatą Plus L-Karnityna to:

  • spalanie tłuszczu bez utraty jędrności ciała,
  • odchudzanie bez efektu "jojo"
  • spalanie tłuszczu na trzy sposoby.
  Cena:37.00
 • SCITEC ALC 60 kap.

  ALC - jest suplementem diety zawierającym acetyl L-karnityny. Jest to witaminopochodna substancja mająca przede wszystkim wpływ na prawidlowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz mięśniowego.

  Poprawia funkcje zapamiętywania
  Wspomaga koncentrację
  Naturalnie podnosi poziom hormonów
  Usprawnia pracę układu nerwowego
  Zwiększa odporność na stres

  Cena:50.00
 • Scitec Thermo-X

  THERMO-X - rewelacyjna formuła odchudzająca bez efedryny. Dzięki połączeniu tyrozyny, HCA, L-karnityny, kwasu alfa-liponowego oraz kofeiny w jednej kapsułce efekt spalania tłuszczu jest maksymalizowany. Energetyzujące działanie powoduje wzrost wytrzymałości i termogenezy organizmu co wydatnie przyśpiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Własnie taki dobór reduktorów tłuszczu sprawia, że Thermo-x jest wyjątkowo skuteczny w walce z otyłością.

  Cena:45.00
 • Vitalmax L-Karnitin M.C. 240 kaps.

  L-karnityna jest naturalną substancją pochodzenia aminokwasowego, klasyfikowaną jako czynnik witaminopodobny. Może być syntetyzowana w wątrobie i nerkach z lizyny i metioniny, w obecności witaminy C, B6, PP oraz żelaza. Karnityna jest substancją niezbędną do prawidłowego funcjonowania mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych, a także innych tkanek i organów. Reguluje przemianę kwasów tłuszczowych, ułatwiając ich spalanie. Uważa się, że bez karnityny organizm nie mógłby korzystać z tłuszczu jako źródła energii.

  Cena:105.00