Spalacze L-CARNITYNA i CLA

Sortuj wg:
 • BT L-Carnitine 100.000 - liquid 500 ml

  L-Carnitine 100.000 Concentrate w 10 ml zawiera aż 2000 mg L-karnityny baza. Ponadto w składzie L-Carnitine 100.000 Concentrate znajduje się także wyciąg zzielonej herbaty, który odznacza się bardzo silnymi właściwościami antyutleniającymi oraz wspomaga przemianę materii. Co więcej produkt ten zawiera również inulinę i witaminy z grupy B, które mają na  celu przyspieszenie procesów metabolicznych. Nie zawiera węglowodanów, tłuszczu i aspartamu.

  Cena:60.00
 • BT L-Carnitine 1000 30 tabl

  L-karnityna to substancja o charakterze witaminy, której podstawowym zadaniem jest umożliwienie zamiany tłuszczów w energię. Suplementacja L-karnityny poprawia energetykę pracy w długich wysiłkach fizycznych. Sprzyja również redukcji tkanki tłuszczowej i z uwagi na ten fakt prowadzona jest rutynowo w programach redukcji wagi. Jako suplement redukcyjny L-karnityna wykorzystywana jest we wszystkich dyscyplinach sportu wyczynowego oraz w redukcji ruchowej i rehabilitacji. Jest substancją naturalną, występującą w tkance mięśniowej. Pełni istotną rolę w metabolizmie tłuszczów, transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondriów komórkowych, w których są one przetwarzane w związki energetyczne.Wystarczy tylko 1 tabletka dziennie, by po kilku tygodniach szczycić się smukłą figurą i cieszyć nienagannym stanem zdrowia. Najlepsze efekty można uzyskać łącząc L-karnitynę 1000 mg z preparatem Super Fat Burner.

  Cena:39.00
 • BT Thermo Pak 30 pak

  Thermo Cuts Pak to uniwersalny produkt wspomagający odchudzanie, działa na kilku płaszczyznach, ma również działanie energetyzujące oraz motywacyjne do treningów aerobowych.

  Cena:75.00
 • Bsn Thermonex 120kap

  Thermonex firmy BSN Nutrition to znakomity i przede wszystkim skuteczny spalacz tłuszczu przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. BSN Thermonex charakteryzuje się wysoką skutecznością działania, dzięki czemu w szybki sposób pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. Produkt zapewnia rewelacyjne efekty co sprawia, że od samego początku kiedy został wprowadzony na rynek cieszy się nie przerwaną popularnością na świecie oraz w Polsce.

  Cena:125.00
 • Dymatize - Viper - 40 tab.

  Rewolucyjny spalacz tłuszczu.
  - Efektywnie i trwale pozbywa się niechcianej tkanki tłuszczowej.
  - Najmocniejsze substancje termogeniczne.


  Dymatize Viper to rewolucyjny spalacz tłuszczu o nieszablonowym składzie. Formuła preparatu została tak opracowana by swoim potencjałem termogenicznym przewyższać moc niedozwolonych środków zawierających efedrynę. Czy się udało? Wystarczy poczytać internetowe opinie na temat efektywności preparatu bądź spróbować samemu i doznać prawdziwego szoku. Viper proszę Państwa to ścisła czołówka wśród spalaczy. Kto probował ten wie, kto nie próbował - niech żałuje.

  Cena:85.00
 • Dymatize Dyma Burn Xtreme - 120tab

  Dymatize Nutrition Dymaburn Extreme walczy z tłuszczem na trzech płaszczyznach. Po pierwsze suplement odnosi dostępność tłuszczy jako źródła energii, wykorzystywanego podczas wysiłku fizycznego. Po drugie, działa hamująco na produkcje i magazynowanie tłuszczu w organiźmie. Po trzecie transportuje tłuszcz do mięśni, by mógł zostać użyty jako energia. Dymaburn Extreme to produkt o wyjątkowej skuteczności!

  Cena:130.00
 • FA Thyroburn - 120kap

  Xtreme Thyroburn Termogeniczny spalacz tłuszczu  wykorzystuje najbardziej zaawansowany system transportu substancji oparty na płynnych kapsułkach. Odpowiednie proporcje składników lipotropowych zapewniają synergiczną aktywność, a dodatek oleju MCT umożliwia długotrwałe działanie.

  Cena:95.00
 • HI TEC Therm Energy

  HI TEC Therm Energy Power to silny i bardzo skuteczny preparat pobudzający układ nerwowy do intensywnej i długotrwałej pracy podczas wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego. Hi Tec Therm Energy Power efektywnie i szybko wspomaga utratę tkanki tłuszczowej, dzięki wyjątkowemu połączeniu naturalnych ekstraktów roślinnych, pobudzających termogenezę w organizmie.

  Cena:49.00