Spalacze L-CARNITYNA i CLA

Sortuj wg:
 • ActivLab CLA+Green Tea 60kap

   CLA plus Green Tea – suplement diety CLA (sprzężony kwas linolowy) jest naturalnym kwasem tłuszczowym obniżającym poziom cukru, cholesterolu i trójglicerydów we krwi.

  Cena:29.00
 • ActivLab L-Karnityna + Green - 60kap

   ActivLab L-Carnitine plus Green Tea :
  • naturalna substancja wspomagająca odchudzanie,
  • aktywuje zalegający tłuszcz do przemian energetycznych,
  • energetyzuje i wspomaga przemianę materii.
  Cena:38.00
 • ActivLab L-Karnityna 1000 - 30kap

  Activlab L-Carnitine 1000
  Mocna dawka karnityny - aż 1000mg silnej L-karnityny w kapsułce. Fat burner dodatkowo został wzbogacony o L-argininę, aminokwas który potęguje i wzmacnia działanie l-karnityny. Tani suplement diety to redukcja tkanki tłuszczowej bez efektu jo-jo oraz lepsza wydolność organizmu.
  L-Carnitine Super 1000 * L-Arginine * Fat Reducer * L-Carnitine 1000mg

  Cena:29.00
 • ActivLab Lady Fit - 60kap

  LADY FIT – suplement diety.

  Cena:21.00
 • ActivLab Machine Man Combo - 240kap

  Machine Man Combo - to suplement nowej generacji dostarczający wszystkich niezbędnych składników odżywczych potrzebnych Twoim mięśniom. Machine Man Combo powstał z wykorzystaniem najnowszej wiedzy z zakresu suplementacji i odżywiania osób intensywnie ćwiczących.

  Cena:56.00
 • ActivLab Thermo L-Karnityna - 45kap

  ACTIVITA L-Karnityna 1000 stymuluje przemiany metaboliczne tłuszczów zwiększając o 70% ich wykorzystanie jako źródła energii. Hamuje tworzenie się tkanki tłuszczowej a tym samym rozwój otyłości i miażdżycy. Zwiększa podstawowe parametry treningowe tj. wydolność tlenową, siłę, szybkość i masę mięśniową. Polecana jest szczególnie osobom odchudzającym się, a także trenującym rekreacyjnie i wyczynowo wszystkie dyscypliny sportu.

  Wartość energetyczna 1 kapsułki: 1,7 kJ / 0,4 kcal

  Cena:28.00
 • BSN Hyper Shred - 90kap.

  BSN HYPER SHRED został zaprojektowany aby zapewnić czystą i efektywną energię oraz skupienie podczas treningu bez użycia ekstraktu oleja geranium. Produkt BSN HYPER SHRED ma za zadanie wspieranie:
  - metabolizmu
  - kontroli wagi
  - energii
  - skupienia na treningu
   - sprawności fizycznej

  Cena:105.00
 • BT CLA 80 kaps

  CLA400 to idealny partner dla osób, które pragną schudnąć. Może pomóc w osiągnięciu zdrowych proporcji między tkanką tłuszczową a masą mięśni, a także zapobiega efektowi jo-jo.

 • BT L-Carnitine 100.000 - liquid 500 ml

  L-Carnitine 100.000 Concentrate w 10 ml zawiera aż 2000 mg L-karnityny baza. Ponadto w składzie L-Carnitine 100.000 Concentrate znajduje się także wyciąg zzielonej herbaty, który odznacza się bardzo silnymi właściwościami antyutleniającymi oraz wspomaga przemianę materii. Co więcej produkt ten zawiera również inulinę i witaminy z grupy B, które mają na  celu przyspieszenie procesów metabolicznych. Nie zawiera węglowodanów, tłuszczu i aspartamu.

  Cena:60.00
 • BT L-Carnitine 1000 30 tabl

  L-karnityna to substancja o charakterze witaminy, której podstawowym zadaniem jest umożliwienie zamiany tłuszczów w energię. Suplementacja L-karnityny poprawia energetykę pracy w długich wysiłkach fizycznych. Sprzyja również redukcji tkanki tłuszczowej i z uwagi na ten fakt prowadzona jest rutynowo w programach redukcji wagi. Jako suplement redukcyjny L-karnityna wykorzystywana jest we wszystkich dyscyplinach sportu wyczynowego oraz w redukcji ruchowej i rehabilitacji. Jest substancją naturalną, występującą w tkance mięśniowej. Pełni istotną rolę w metabolizmie tłuszczów, transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondriów komórkowych, w których są one przetwarzane w związki energetyczne.Wystarczy tylko 1 tabletka dziennie, by po kilku tygodniach szczycić się smukłą figurą i cieszyć nienagannym stanem zdrowia. Najlepsze efekty można uzyskać łącząc L-karnitynę 1000 mg z preparatem Super Fat Burner.

  Cena:39.00
 • BT Thermo Pak 30 pak

  Thermo Cuts Pak to uniwersalny produkt wspomagający odchudzanie, działa na kilku płaszczyznach, ma również działanie energetyzujące oraz motywacyjne do treningów aerobowych.

  Cena:75.00
 • Bsn Thermonex 120kap

  Thermonex firmy BSN Nutrition to znakomity i przede wszystkim skuteczny spalacz tłuszczu przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. BSN Thermonex charakteryzuje się wysoką skutecznością działania, dzięki czemu w szybki sposób pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. Produkt zapewnia rewelacyjne efekty co sprawia, że od samego początku kiedy został wprowadzony na rynek cieszy się nie przerwaną popularnością na świecie oraz w Polsce.

  Cena:125.00
 • Dymatize - Viper - 40 tab.

  Rewolucyjny spalacz tłuszczu.
  - Efektywnie i trwale pozbywa się niechcianej tkanki tłuszczowej.
  - Najmocniejsze substancje termogeniczne.


  Dymatize Viper to rewolucyjny spalacz tłuszczu o nieszablonowym składzie. Formuła preparatu została tak opracowana by swoim potencjałem termogenicznym przewyższać moc niedozwolonych środków zawierających efedrynę. Czy się udało? Wystarczy poczytać internetowe opinie na temat efektywności preparatu bądź spróbować samemu i doznać prawdziwego szoku. Viper proszę Państwa to ścisła czołówka wśród spalaczy. Kto probował ten wie, kto nie próbował - niech żałuje.

  Cena:85.00
 • Dymatize Dyma Burn Xtreme - 120tab

  Dymatize Nutrition Dymaburn Extreme walczy z tłuszczem na trzech płaszczyznach. Po pierwsze suplement odnosi dostępność tłuszczy jako źródła energii, wykorzystywanego podczas wysiłku fizycznego. Po drugie, działa hamująco na produkcje i magazynowanie tłuszczu w organiźmie. Po trzecie transportuje tłuszcz do mięśni, by mógł zostać użyty jako energia. Dymaburn Extreme to produkt o wyjątkowej skuteczności!

  Cena:130.00
 • FA Thyroburn - 120kap

  Xtreme Thyroburn Termogeniczny spalacz tłuszczu  wykorzystuje najbardziej zaawansowany system transportu substancji oparty na płynnych kapsułkach. Odpowiednie proporcje składników lipotropowych zapewniają synergiczną aktywność, a dodatek oleju MCT umożliwia długotrwałe działanie.

  Cena:95.00
 • HI TEC Therm Energy

  HI TEC Therm Energy Power to silny i bardzo skuteczny preparat pobudzający układ nerwowy do intensywnej i długotrwałej pracy podczas wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego. Hi Tec Therm Energy Power efektywnie i szybko wspomaga utratę tkanki tłuszczowej, dzięki wyjątkowemu połączeniu naturalnych ekstraktów roślinnych, pobudzających termogenezę w organizmie.

  Cena:49.00
 • IHS Burn Shape Extreme-90kp

  Iron Horse Series® IBURN&SHAPE eXtreme to skuteczny sposób na pozbycie 
  się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzrost energii mentalnej! 

  Cena:85.00
 • IHS L-Carnitine+Green Tea-90 kap

  L-karnityna jest naturalną substancją witaminopochodną pochodzenia aminokwasowego, syntezowaną w wątrobie i nerkach z lizyny i metioniny, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania wielu tkanek, m.in. mięśni szkieletowych i mięśnia sercowego. Czynną formą jest L-karnityna wykorzystywana przez organizm w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów (głównych miejsc przemian energetycznych). L-karnityna ogranicza tworzenie i magazynowanie tłuszczu w organizmie, reguluje utlenianie kwasów tłuszczowych.

  Cena:26.00
 • MEX CLA + Green Tea 90 kaps

  MEX CLA + Green Tea jest suplementem diety, którego zastosowanie wspomaga proces odchudzania, co pozwala uzyskać i zachować szczupłą sylwetkę. Główne składniki preparatu to CLA (Conjugated Linoleic Acid - Sprzężony kwas linolowy) oraz Green tea (ekstrakt z zielonej herbaty), które wykazują działanie termogeniczne (zwiększające ciepłotę ciała) oraz lipotropowe (rozpuszczające molekuły tłuszczu), co korzystnie wpływa na przyspieszenie usuwania tłuszczy z organizmu. Systematyczne stosowanie preparatu może prowadzić również do zahamowania procesu powstawania i rozrostu komórek tłuszczowych, szczególnie w okolicy brzucha, bioder i ud, co w konsekwencji może przyczynić się do uzyskania smukłej sylwetki. Dodatkowymi bodźcami wspomagającymi działanie preparatu jest dieta niskokaloryczna oraz umiarkowany wysiłek, które znacznie intensyfikują spalanie tłuszczu zapasowego. 

  Cena:46.00
 • MEX Thermo Shred 180 kaps PROM

  MEX THERMO SHRED zwiększa tempo przemiany materii i ułatwia spalanie tłuszczu przy zachowaniu masy mięśniowej. MEX THERMO SHRED daje trwałą energię i motywację, aby przejść przez treningi, nawet jeśli jesteś na ścisłej diecie.MEX THERMO SHRED to połączenie ziół i innych naturalnych składników o działaniu termogenicznym, które działają synergistycznie po to aby wspierać spalanie tkanki tłuszczowej.

  Cena:60.00
 • Olimp CLA + Zielona Herbata - 60kap

  OLIMP CLA z Zieloną Herbatą Plus L-Karnityna to:

  • spalanie tłuszczu bez utraty jędrności ciała,
  • odchudzanie bez efektu "jojo"
  • spalanie tłuszczu na trzy sposoby.
  Cena:37.00
 • SCITEC ALC 60 kap.

  ALC - jest suplementem diety zawierającym acetyl L-karnityny. Jest to witaminopochodna substancja mająca przede wszystkim wpływ na prawidlowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz mięśniowego.

  Poprawia funkcje zapamiętywania
  Wspomaga koncentrację
  Naturalnie podnosi poziom hormonów
  Usprawnia pracę układu nerwowego
  Zwiększa odporność na stres

  Cena:50.00
 • Scitec Thermo-X

  THERMO-X - rewelacyjna formuła odchudzająca bez efedryny. Dzięki połączeniu tyrozyny, HCA, L-karnityny, kwasu alfa-liponowego oraz kofeiny w jednej kapsułce efekt spalania tłuszczu jest maksymalizowany. Energetyzujące działanie powoduje wzrost wytrzymałości i termogenezy organizmu co wydatnie przyśpiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Własnie taki dobór reduktorów tłuszczu sprawia, że Thermo-x jest wyjątkowo skuteczny w walce z otyłością.

  Cena:45.00
 • Vitalmax L-Karnitin M.C. 240 kaps.

  L-karnityna jest naturalną substancją pochodzenia aminokwasowego, klasyfikowaną jako czynnik witaminopodobny. Może być syntetyzowana w wątrobie i nerkach z lizyny i metioniny, w obecności witaminy C, B6, PP oraz żelaza. Karnityna jest substancją niezbędną do prawidłowego funcjonowania mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych, a także innych tkanek i organów. Reguluje przemianę kwasów tłuszczowych, ułatwiając ich spalanie. Uważa się, że bez karnityny organizm nie mógłby korzystać z tłuszczu jako źródła energii.

  Cena:105.00
 • Vitalmax L-Karnityna 500+500ml

  L-karnityna jest naturalną substancją pochodzenia aminokwasowego, klasyfikowaną jako czynnik witaminopodobny.

  Cena:59.00