Masówki

Sortuj wg:
 • Alka-Tech Mass Hard NOX

  Alka-Tech Mass Hard NOX
  Mass Hard NOX to wyjątkowe połączenie formuły proteinowej z węglowodanami i L-argininą w jeden kompletny produkt typu "hard gainer", mający na celu znaczne przyspieszenie i zmaksymalizowanie przyrostów siły i masy mięśniowej. Massive Hard NOX, dzięki swojemu wielopłaszczyznowemu działaniu anaboliczno- antykatabolicznemu jest doskonałym preparatem dla osób chcących przyspieszyć wzrost siły i masy mięśni.

  Cena:110.00
 • FA Nutrition Mass Core - 7kg

  MassCore® to wysokiej jakości klasyczna, skuteczna i sprawdzona w działaniu odżywka do budowy masy mięśniowej dla sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych.

  MassCore® to najnowszej generacji produkt do przygotowania odżywczego napoju białkowo-węglowodanowego do zaspokojenia zapotrzebowanie organizmu człowieka przy intensywnym wysiłku fizycznym zwłaszcza u sportowców.

  MassCore® to wieloskładnikowa i kompletna odżywka dostarczająca wszystko co zapewni Ci odpowiednio szybki przyrost masy mięśniowej w połączeniu z odpowiednim treningiem siłowym.

  Zobacz całość: http://sklep.kfd.pl/fa-nutrition-mass-core-7kg-p-3405.html#ixzz2dwBk1cfD

  Cena:200.00
 • FA Nutrition Xtreme Mass Effect

  Wysoce zaawansowany super działajacy gainer nowej generacji:
  4 źródła wysokiej jakości białek zapewniające długotrwały anabolizm
  3 źródła węglowodanów efektywnie wspierających wzrost mięśni
  Vitargo® dodane w celu szybkiej resyntezy glikogenu
  Kreatyna jako dodatkowy stymulant syntezy białek
  Glutamina zapewnia dodatni bilans azotowy w organizmie

  Cena:160.00
 • HI TEC - Whey Mass Builder 1,5kg

  WHEY MASS BUILDER to wysokokaloryczny węglowodanowo-białkowy preparat dla sportowców pragnących w krótkim czasie zwiększyć masę ciała. WHEY MASS BUILDER to fundament silnych i dużych mięśni. Zastosowana w preparacie mieszanina polimerów , oligomerów i monomerów glukozy, czyli węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha pozwala na długotrwałe i równomierne dostarczenie niezbędnej energii dla pracujących mięśni, a także na szybkie uzupełnienie zapasów glikogenu mięśniowego oraz na intensyfikację procesów syntezy białek w mięśnich.

  Cena:37.00
 • HI TEC - Whey Mass Builder 3kg

  WHEY MASS BUILDER to wysokokaloryczny węglowodanowo-białkowy preparat dla sportowców pragnących w krótkim czasie zwiększyć masę ciała. WHEY MASS BUILDER to fundament silnych i dużych mięśni. Zastosowana w preparacie mieszanina polimerów , oligomerów i monomerów glukozy, czyli węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha pozwala na długotrwałe i równomierne dostarczenie niezbędnej energii dla pracujących mięśni, a także na szybkie uzupełnienie zapasów glikogenu mięśniowego oraz na intensyfikację procesów syntezy białek w mięśnich.

  Cena:80.00
 • Mhp Up Your Mass

  Formuła Muscle Building Macrobolic Nutrition® pozwala na przedefiniowanie tego, w jaki sposób budujesz rozmiar i mięśnie.

  - 46 gramów wysokojakościowego białka Probolic® o nieprzerwanym uwalnianiu,
  - naładowany glutaminą i aminokwasami o rozgałęzionych łańcuchach,
  - węgle o niskim indeksie glikemicznym,
   - niesamowity smak

  Cena:140.00
 • Muscletech - 100% Premium mass gainer - 5440g

  Rewelacyjna odżywka węglowodanowo- białkowa.
  - Mocna formuła dla osób chcących zwiększyć masę.
  - Przyspiesza regenerację mięśni - silny efekt antykataboliczny.
  - Dostarcza niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych BCAA, minerały, l-glutaminę.

  MuscleTech 100% Premium Mass Gainer to odżywka węglowodanowo-białkowa, tzw. gainer, który przyspiesza przyrost masy mięśniowej. Przeznaczona nie tylko dla zawodowych kulturystów, ale i dla osób amatorsko trenujących na siłowni. Każda porcja to aż 50 g najwyższej jakości białka. MuscleTech 100% Premium Mass Gainer wzbogacony został o aminokwasy rozgałęzione BCAA, najważniejsze minerały, L-glutaminę oraz inne substancje aktywne zwiększające osiągi na treningach i przyspieszające regenerację.

  Cena:185.00
 • PVL Mutant Mass 2270g

  Mutant Mass o gramaturze 2,3kg to mniejsza wersja bardzo popularnej masówki o wadze 6.8kg.

  Na czym polega moc działania produktu Mutant Mass?
  Przede wszystkim chodzi o, niemal idealny, skład, opracowany na podstawie lat badań i doświadczeń.
  Produkt składa się z mieszanki aż 10 różnych rodzajów białek - wpc, mpc, kazeinianiu wapnia, abluminy jajecznej, kazeiny micelarnej czy nawet izolatu białka żółtka. Dzięki temu, czas w jakim białka będą dostarczać składników odżywczych, będzie rozłżony na wiele godzin.

  Podobne zadanie mają zawarte w Mutant Mass węglowodany - głównie o niskim indeksie glikemicznym, nie powodujacym gwałotwnego wyrzutu insuliny. Wytwarzanie enregii, powodowane przez rozkład tych węglowodanów, powoduje wielogodzinną ochronę przed procesami katabolizmu.

  Warto dodać że w produkcie znajduje się również olej MTC, CLA czy kwasy Omega

  Cena:110.00
 • Pvl - Mutant Mass - 6800g

  Najlepsza odżywka na masę
  -10 rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania
  -Zawiera VEXTRAGO najlepsze węglowodany jakie istnieją na świecie
  -Zawiera w składzie tak duże dawki OMEGA 3 i 6, EFA, CLA oraz MCT

  Mutant Mass to preparat zupełnie nowej klasy. Składa się z 4 kompleksów.

  Pierwszy to mieszanka białek Iso Stack:
  1. Mieszanka izolatów białek serwatki (ISO-97 & CFM-90) oraz hydrolizaty białek serwatki to białka o bardzo krótkim czasie wchłaniania;
  2. WPC-85 i WPC-80 – koncentraty białek serwatki jako kolejna porcja białka która ulegnie wchłonięciu;
  3. Kazeinian wapnia, izolat białek mleka i micelarna kazeina – białka które najwolniej są wchłaniane do krwiobiegu;
  4. Izolat białek jaja kurzego oraz izolat białek z żółtka jaja kurzego. Białka z żółtka jaja kurzego to najlepsze istniejące białka, które mogą być wykorzystane przez sportowców!
  Dzięki takiej kombinacji MUTANT MASS stanowi doskonale skomponowany preparat białkowy, który zapewnia wysoki poziom aminokwasów
  w krwiobiegu przez długi okres czasu!

  Cena:230.00
 • Rx Gold Max Gainer 22 - 4kg VANILIA

  RX Gold MaxGainer 22 - Hardcorowa formuła na masę

  Gainery, to bez wątpienia najbardziej skuteczne odżywki stosowane w procesie budowy masy i siły mięśniowej. Zasadniczo mają dostarczać składników energetycznych i odżywczych, tak aby stworzyć optymalne warunki żywieniowe do rozwoju. Podstawą ich składu powinny być więc węglowodany, białko, witaminy i składniki mineralne. Wielu producentów, chcąc się wyróżnić na tle konkurencji wzbogaca swoje produkty w szereg dodatkowych składników, które w założeniu mają przyspieszać zakładany efekt. Niestety, nie zawsze tego typu działania (poza wzrostem ceny) przynoszą zamierzony skutek.

  Cena:120.00
 • Sport-Tech Massive Hard

  Sport-Tech Massive Hard to dobry gainer stworzony specjalnie dla osób mających probelm z przybraniem na masie. Optymalna dawka energetyczna, niezbędny budulec oraz czynnik anaboliczny tworzą potężną formułę masową, dostarczającą energii i budulca, chroniącą mięśnie przed katabolizmem i ułatwiającą ciągły i długotrwały postęp w budowie masy i siły mięśniowej.

  Cena:80.00
 • Sport-Tech Massive Hard 1000g

  Sport-Tech Massive Hard
  Massive Hard to gainer przeznaczony dla osób o szybkim metabolizmie, którym nabieranie masy przychodzi z największym trudem. Uzyskano to za sprawą specjalnej kompozycji składników, mającej ułatwić walkę o każdy dodatkowy kilogram wagi..

  Cena:32.00
 • Universal - Gain Fast - 2300 g

  Uzupełnia w dietę makro i mikro elementy niezbędne do wzrostu
  -Zwiększa masę i siłę mięśniową
  -Uzupełnia dietę w białka, tłuszcze i węglowodany
  -Wzbogacony o ponad 30 składników działających anabolicznie
  Zalecane dawkowanie

  Cena:115.00