Kreatyna, staki kreatynowe

Sortuj wg:
 • BT Tri Creatine Malate 300 g

  Tri Creatine Malate (jabłczan kreatyny) to połączenie trzech cząstek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu, który zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny, jest stabilniejszy w kwaśnym środowisku soku żołądkowego również wewnątrz komórek mięśniowych.

  Tri Creatine Malate rozpuszcza się lepiej w płynach, zostaje szybciej wchłonięty do krwioobiegu i łatwiej transportowany do komórek mięśniowych. Szczególnie polecany ćwiczącym sporty siłowe i szybkościowe.

  Cena:55.00
 • Bio Tech USA Creatine Monohydrate - 1000 g

  Wiele badań dowiodło, że kreatyna zwiększa wytrzymałość i masę mięśniową. Jest najpopularniejszym i najbardziej efektywnym środkiem dla sportowców.

  Uwodniona kreatyna jest wykorzystywana w organizmie przy syntezie ATP. Jest również jedną z ważniejszych substancji wykorzystywanych podczas kurczenia i rozkurczania mięśni. ATP (adenozyno trójfosforan) jest związkiem napędzającym pracę mięśni. ATP uwalniając jeden atom fosforanu zapewnia mięśniom energię i jednocześnie przekształca się w ADP (adenozyno dwufosforan). Niestety ATP jest magazynowane w mięśniach w niewielkich ilościach. Kreatyna dostarcza ADP brakujący atom fosforanu powodując, że ta na powrót przekształca się w ATP. W rezultacie możemy dostarczyć mięśniom nową porcję energii. Wyższy poziom Kreatyna w mięśniach powoduje zwiększoną produkcję ATP, dzięki czemu treningi są optymalne. Kreatyna wspomaga również proces regeneracji organizmu po ćwiczeniach.

  Cena:70.00
 • FA Nutrition Xtreme Creatine

  Krótka charakterystyka
  Zwiększa wytrzymałość i siła mięśni
  Wspomaga anabolizm i rozwój masy mięśniowej
  Zwiększa zasoby energii w organizmie w ATP
  Stymuluje syntezę białek mięśniowych
  100% czystej kreatyny, bez dodatków
  Zwiększa pojemność buforową mięśni
  Specjalnie zmikronizowany , bardziej efektywny od zwykłego monohydratu
  Świetna rozpuszczalność i wysoka przyswajalność

  Cena:50.00
 • FITNESS AUTHORITY - CreaCore - 350g

  CreaCore® – stack kreatynowy oparty na zaawansowanych formach kreatyn, w tym na popularnej kreatynie HCl (chlorowodorek kreatyny), wzbogacony beta-alaniną w opatentowanej formie CarnoSyn®, która wpływa na ograniczenie akumulacji kwasu mlekowego w pracujących mięśniach a tym samym zmniejsza zakwaszenie mięśni podczas długotrwałych sesji treningowych. Dodatek sproszkowanych nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum L.) dostarczającej 4-hydroksyizoleucynę ma na celu wspomagania ekstrakcji testosteronu, co wpływa na budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Każda forma kreatyny użyta w CreaCore® została dodana w sposób przemyślany, aby Twoje efekty treningowe mogły osiągnąć kolejny, wyższy poziom.

  Cena:85.00
 • FITNESS AUTHORITY Xtreme Detonator 840g

  Xtreme Detonator - to nie zawierający cukru potreningowy katalizator regeneracji i wzrostu mięśni podawany w strategicznie opracowanych dozach. Każda porcja Xtreme Detonator wyzwala krytyczne mechanizmy uważane za kluczowe przy tworzeniu optymalnego środowiska anabolicznego. Jaki jest ostateczny efekt stosowania Xtreme Detonator? Zwiększenie pełności mięśni, ich twardości oraz gęstości. FA Xtreme Detonator da ci możliwości, których istnienia nie byłeś nawet świadom!

  Utrzymuje twarde mięśnie i pompę długo po treningu
  Maksymalnie przyspiesza regenerację
  Błyskawicznie przywraca energię po treningu
  Wspiera rozwój siły i masy mięśniowej

  Cena:120.00
 • HI-TEC Creasteron 2400g + 60 kaps.

  Hi Tec Creasteron
  kompletny zestaw substancji anabolicznych, antykatabolicznych i ergogenicznych niezbędnych do regeneracji mięśni. Silna odżywka, która stymuluje wzrost suchej masy mięśniowej. Formuła typu all-in-one: suplement diety zawiera mieszaninę białek WPI i WPC, BCAA, wielkocząsteczkowy polimer glukozy, oraz czynniki wzrostu suchych i twardych mięśni - saponiny steroidowe, kreatynę, glutaminę, rybozę, inozynę, taurynę, 4-hydroksyizoleucynę, insulinogenne ekstrakty roślinne, D-pinitol.
  Hi Tec Nutrition * Strong Anabolic Formula

  Cena:175.00
 • IHS Crea Plus 500g Monohydrat

  Crea Plus - najwyższej jakości kreatyna to jeden z najczęściej używanych suplementów stosowanych w kulturystyce. Niewielkie ilości kreatyny przechowywane są w komórkach mięśniowych, a jej rola sprowadza się do wytwarzania i przenoszenia adenozynotrójfosforanu (ATP) tzw. głównej cząsteczki odpowiedzialnej za produkcję energii.
  Doskonałej czystości mikronizowany monohydrat kreatyny
  Potężny dodatek magnezu
  Wzmocniony transporterem tauryną
  Wspiera rozwój siły i masy mięśniowej

  Cena:55.00
 • OLIMP Dominator Creatine Strong Matrix 7 Mega Caps 120 kap.

  Creatine Srong Matrix™:
  każda kapsułka stworzonego we współpracy naukowców ,technologów Olimpa oraz samego Pudziana,
  zawiera siedem najaktywniejszych form kreatyny - jej amidów, estrów i chelatów
  nie zwiera mniej aktywnego monohydratu kreatyny,
  zapewnia extremalnie szybki dostęp super aktywnej kreatyny do produkcji ATP i długotrwałe utrzymanie jej podwyższonego poziomu w komórkach mięśniowych co gwarantuje super przyrosty masy oraz siły.

  Cena:60.00