Kreatyna, staki kreatynowe

Sortuj wg:
 • Rx Gold Creatine Mikro 500 g

  Kreatyna jest jedynym nie zawierającym sterydów, występującym w przyrodzie, legalnym preparatem, który pomaga w osiągnięciu szybkich i spektakularnych wyników. Wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej (działanie anaboliczne). Wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie rozpadu białek (działanie antykataboliczne), magazynuje w komórkach mięśniowych bogate w energię grupy fosforanowe. Efektem stosowania kreatyny jest natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, wzrost siły i masy mięśni.

  Creatine Micro - zmikronizowana forma odznacza się wysoką czystością, jest lepiej przyswajalna przez organizm ze względu na swój rozmiar oraz nie powoduje problemów trawiennych, jakie czasami mogą występować podczas stosowania zwykłego monohydratu.

  Cena:35.00
 • BT Creatine Mono

  Wiele badań dowiodło, że kreatyna zwiększa wytrzymałość i masę mięśniową. Jest najpopularniejszym i najbardziej efektywnym środkiem dla sportowców.

  Cena:45.00
 • 7Nutrition Creatine - 500g

  Monohydrat Kreatyny bierze udział w metabolizmie wysiłku fizycznego, zwiększa wytwarzanie ATP – adenozyno-trójfosforanu. W bezpośredni sposób wpływa na wszystkie pożądane cele treningowe.
  wzrost siły mięśniowej
  wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej
  zwiększenie wytrzymałości siłowej
  zwiększenie zasobów energetycznych w organizmie

  Cena:45.00
 • BT Crea-Ribose 300 g

  Unikalna kombinacja kreatyny i rybozy! Ryboza jest prostą molekuła węglowodanu, potrzebną do systematycznego tworzenia ATP. Jej stosowanie, jako suplementu odżywczego, zwiększa poziom energii (ATP) w komórkach mięśniowych, poprawia zdolność wydajnościową umięśnienia i wspomaga regenerację po wyczerpujących treningach. Ryboza i kreatyna wpływają razem na wzrost kondycji i przyśpieszają regenerację.

  Cena:50.00
 • FA Nutrition Xtreme Creatine

  Krótka charakterystyka
  Zwiększa wytrzymałość i siła mięśni
  Wspomaga anabolizm i rozwój masy mięśniowej
  Zwiększa zasoby energii w organizmie w ATP
  Stymuluje syntezę białek mięśniowych
  100% czystej kreatyny, bez dodatków
  Zwiększa pojemność buforową mięśni
  Specjalnie zmikronizowany , bardziej efektywny od zwykłego monohydratu
  Świetna rozpuszczalność i wysoka przyswajalność

  Cena:50.00
 • Trec - CM3 1250 - 180kap

  -Wysoki poziom siły i energii
  -Dobrze rozpuszczalna i stabilna forma Kreatyny
  -Maksymalna dawka jabłczanu kreatyny

  CM3 firmy Trec to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

  Cena:50.00
 • UNS KREATINE PLUS

  Środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego stosowany w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu, zwłaszcza sportowców, przy intensywnym wysiłku fizycznym. Preparat Kreatine Plus przeznaczony dla sportowców i osób o wzmożonym wysiłku fizycznym wspomaga budowę siły i masy mięśniowej jest mieszanką wysokiej jakości mikrorozdrobnionego monowodzianu kreatyny wzbogaconego o L-Taurynę jako jej transportera.

  Kreatyna bierze udział w transporcie i odbudowie ATP będącego nośnikiem energii w organizmie, zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych.

  Cena:50.00
 • BT Crea-Tor 120 kaps

  CREA TOR to wyjątkowa formuła zawierająca w swoim składzie 5 najwyższej jakości form kreatyny:
  - Mikronizowana
  - Buforowana
  - chlorowodorek
  - glukonian
  - alfaketoglutaran

  Cena:55.00