Kreatyna, staki kreatynowe

Sortuj wg:
 • 7Nutrition Creatine - 500g

  Monohydrat Kreatyny bierze udział w metabolizmie wysiłku fizycznego, zwiększa wytwarzanie ATP – adenozyno-trójfosforanu. W bezpośredni sposób wpływa na wszystkie pożądane cele treningowe.
  wzrost siły mięśniowej
  wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej
  zwiększenie wytrzymałości siłowej
  zwiększenie zasobów energetycznych w organizmie

  Cena:45.00
 • BIO TECH USA BT Brutal Cre-ATP 120 kaps

  Brutal Cre-ATP to wyjątkowy produkt, który najlepiej odzwierciedla najnowsze innowacje i najskuteczniejsze aspekty kreatyny na rynku. Nie ma wątpliwości że fosforan kreatyny jest bardziej skuteczny niż monohydrat kreatyny. Mieszanki fosforanów nie rozpadają się podczas wchłaniania, ten chroniony patentem wynalazek sprawia że produkt ten jest 10 razy bardziej efektywniejszy niż inne produkty które muszą być przekształcone w organizmie w postaci fosforanów, tracąc przy tym czas i energię na niepotrzebny proces, w Cre-ATP ten proces jest pominięty.

  Cena:55.00
 • BT Crea-Ribose 300 g

  Unikalna kombinacja kreatyny i rybozy! Ryboza jest prostą molekuła węglowodanu, potrzebną do systematycznego tworzenia ATP. Jej stosowanie, jako suplementu odżywczego, zwiększa poziom energii (ATP) w komórkach mięśniowych, poprawia zdolność wydajnościową umięśnienia i wspomaga regenerację po wyczerpujących treningach. Ryboza i kreatyna wpływają razem na wzrost kondycji i przyśpieszają regenerację.

  Cena:50.00
 • BT Crea-Tor 120 kaps

  CREA TOR to wyjątkowa formuła zawierająca w swoim składzie 5 najwyższej jakości form kreatyny:
  - Mikronizowana
  - Buforowana
  - chlorowodorek
  - glukonian
  - alfaketoglutaran

  Cena:55.00
 • BT Creatine Ethyl Ester 300 g

  Creatine Ethyl Ester jest obecnie najbardziej zaawansowaną formą kreatyny. Proces estryfikacyjny pozwolił na maksymalne zwiększenie stabilności kreatyny w kwaśnym środowisku soku żołądkowego, dzięki czemu znaczna ilość przyjętej kreatyny dostaje się do krwiobiegu w niezmienionej formie i nie ulega przemianie do nieaktywnej kreatyniny. Ponadto ester etylowy kreatyny posiada dużą większą rozpuszczalność w środowisku lipidowym niż monohydrat kreatyny co bezpośrednio wpływa na znacznie wydajniejszy transport kreatyny przez błonę komórkową do wnętrza komórki mięśniowej. Efektem jest dużo lepsze wykorzystanie przyjętej kreatyny, możliwość stosowania mniejszych dawek oraz całkowite zahamowanie gromadzenia wody podskórnej w trakcie stosowania.

  Cena:55.00
 • BT Creatine Mono

  Wiele badań dowiodło, że kreatyna zwiększa wytrzymałość i masę mięśniową. Jest najpopularniejszym i najbardziej efektywnym środkiem dla sportowców.

  Cena:45.00
 • BT Creatine PH-X 210 kaps

  Crea Alkaline znacznie skuteczniej uzupełniająca zasoby kreatyny w tkance mięśniowej, aniżeli zwykły monohydrat. Magazynuje i transportuje grupy fosforanowe do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych.

  - daje pełną, trwałą i stabilną dawkę czystej kreatyny
  - nie przemienia się w roztworach i żołądku w nieaktywną kreatyninę,
  - nie gromadzi wody podskórnej,
  - nie wymaga fazy ładowania,
  - jest wielokrotnie silniejsza od monohydratu kreatyny,
  - daje większe efekty anaboliczne i ergogeniczne,
  - jest to po prostu najbardziej skuteczną, bezpieczną i wartościową forma kreatyny.

  Cena:55.00
 • BT Creatine Phosphate 300 g

  Przyjmowanie preparatu z zawartością kreatyny wpływa korzystnie na wytwarzanie fosfokreatyny którejwiązania fosforanowe są jedynym źródłem energii dla mięśni. Fosfokreatyna powstaje z uwodnionej kreatyny. Firma Bio Tech USA opracowała recepturę preparatu stanowiącego źródło fosfokreatyny gotowej do bezpośredniego wykorzystania w mięśniach. Preparat jest lepszy od uwodnionej kreatyny gdyż zawiera kreatynę w postaci przetworzonej. Zaopatruje organizm w gotową energię a tym samym chroni jej cenne zasoby. Fosfokreatyna jest źródłem energii do natychmiastowego zużycia. Wystarcza jej na około 10 sek. (Pamiętajmy że substrakty energetyczne magazynowane są w mięśniach do momentu kiedy ich potrzebujemy).  

  Cena:55.00