Kreatyna, staki kreatynowe

Sortuj wg:
 • 7Nutrition Creatine - 500g

  Monohydrat Kreatyny bierze udział w metabolizmie wysiłku fizycznego, zwiększa wytwarzanie ATP – adenozyno-trójfosforanu. W bezpośredni sposób wpływa na wszystkie pożądane cele treningowe.
  wzrost siły mięśniowej
  wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej
  zwiększenie wytrzymałości siłowej
  zwiększenie zasobów energetycznych w organizmie

  Cena:45.00
 • BIO TECH USA BT Brutal Cre-ATP 120 kaps

  Brutal Cre-ATP to wyjątkowy produkt, który najlepiej odzwierciedla najnowsze innowacje i najskuteczniejsze aspekty kreatyny na rynku. Nie ma wątpliwości że fosforan kreatyny jest bardziej skuteczny niż monohydrat kreatyny. Mieszanki fosforanów nie rozpadają się podczas wchłaniania, ten chroniony patentem wynalazek sprawia że produkt ten jest 10 razy bardziej efektywniejszy niż inne produkty które muszą być przekształcone w organizmie w postaci fosforanów, tracąc przy tym czas i energię na niepotrzebny proces, w Cre-ATP ten proces jest pominięty.

  Cena:55.00
 • BT Crea-Ribose 300 g

  Unikalna kombinacja kreatyny i rybozy! Ryboza jest prostą molekuła węglowodanu, potrzebną do systematycznego tworzenia ATP. Jej stosowanie, jako suplementu odżywczego, zwiększa poziom energii (ATP) w komórkach mięśniowych, poprawia zdolność wydajnościową umięśnienia i wspomaga regenerację po wyczerpujących treningach. Ryboza i kreatyna wpływają razem na wzrost kondycji i przyśpieszają regenerację.

  Cena:50.00
 • BT Crea-Tor 120 kaps

  CREA TOR to wyjątkowa formuła zawierająca w swoim składzie 5 najwyższej jakości form kreatyny:
  - Mikronizowana
  - Buforowana
  - chlorowodorek
  - glukonian
  - alfaketoglutaran

  Cena:55.00
 • BT Creatine Ethyl Ester 300 g

  Creatine Ethyl Ester jest obecnie najbardziej zaawansowaną formą kreatyny. Proces estryfikacyjny pozwolił na maksymalne zwiększenie stabilności kreatyny w kwaśnym środowisku soku żołądkowego, dzięki czemu znaczna ilość przyjętej kreatyny dostaje się do krwiobiegu w niezmienionej formie i nie ulega przemianie do nieaktywnej kreatyniny. Ponadto ester etylowy kreatyny posiada dużą większą rozpuszczalność w środowisku lipidowym niż monohydrat kreatyny co bezpośrednio wpływa na znacznie wydajniejszy transport kreatyny przez błonę komórkową do wnętrza komórki mięśniowej. Efektem jest dużo lepsze wykorzystanie przyjętej kreatyny, możliwość stosowania mniejszych dawek oraz całkowite zahamowanie gromadzenia wody podskórnej w trakcie stosowania.

  Cena:55.00
 • BT Creatine Mono

  Wiele badań dowiodło, że kreatyna zwiększa wytrzymałość i masę mięśniową. Jest najpopularniejszym i najbardziej efektywnym środkiem dla sportowców.

  Cena:45.00
 • BT Creatine PH-X 210 kaps

  Crea Alkaline znacznie skuteczniej uzupełniająca zasoby kreatyny w tkance mięśniowej, aniżeli zwykły monohydrat. Magazynuje i transportuje grupy fosforanowe do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych.

  - daje pełną, trwałą i stabilną dawkę czystej kreatyny
  - nie przemienia się w roztworach i żołądku w nieaktywną kreatyninę,
  - nie gromadzi wody podskórnej,
  - nie wymaga fazy ładowania,
  - jest wielokrotnie silniejsza od monohydratu kreatyny,
  - daje większe efekty anaboliczne i ergogeniczne,
  - jest to po prostu najbardziej skuteczną, bezpieczną i wartościową forma kreatyny.

  Cena:55.00
 • BT Creatine Phosphate 300 g

  Przyjmowanie preparatu z zawartością kreatyny wpływa korzystnie na wytwarzanie fosfokreatyny którejwiązania fosforanowe są jedynym źródłem energii dla mięśni. Fosfokreatyna powstaje z uwodnionej kreatyny. Firma Bio Tech USA opracowała recepturę preparatu stanowiącego źródło fosfokreatyny gotowej do bezpośredniego wykorzystania w mięśniach. Preparat jest lepszy od uwodnionej kreatyny gdyż zawiera kreatynę w postaci przetworzonej. Zaopatruje organizm w gotową energię a tym samym chroni jej cenne zasoby. Fosfokreatyna jest źródłem energii do natychmiastowego zużycia. Wystarcza jej na około 10 sek. (Pamiętajmy że substrakty energetyczne magazynowane są w mięśniach do momentu kiedy ich potrzebujemy).  

  Cena:55.00
 • BT Tri Creatine Malate 300 g

  Tri Creatine Malate (jabłczan kreatyny) to połączenie trzech cząstek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu, który zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny, jest stabilniejszy w kwaśnym środowisku soku żołądkowego również wewnątrz komórek mięśniowych.

  Tri Creatine Malate rozpuszcza się lepiej w płynach, zostaje szybciej wchłonięty do krwioobiegu i łatwiej transportowany do komórek mięśniowych. Szczególnie polecany ćwiczącym sporty siłowe i szybkościowe.

  Cena:55.00
 • Bio Tech USA Creatine Monohydrate - 1000 g

  Wiele badań dowiodło, że kreatyna zwiększa wytrzymałość i masę mięśniową. Jest najpopularniejszym i najbardziej efektywnym środkiem dla sportowców.

  Uwodniona kreatyna jest wykorzystywana w organizmie przy syntezie ATP. Jest również jedną z ważniejszych substancji wykorzystywanych podczas kurczenia i rozkurczania mięśni. ATP (adenozyno trójfosforan) jest związkiem napędzającym pracę mięśni. ATP uwalniając jeden atom fosforanu zapewnia mięśniom energię i jednocześnie przekształca się w ADP (adenozyno dwufosforan). Niestety ATP jest magazynowane w mięśniach w niewielkich ilościach. Kreatyna dostarcza ADP brakujący atom fosforanu powodując, że ta na powrót przekształca się w ATP. W rezultacie możemy dostarczyć mięśniom nową porcję energii. Wyższy poziom Kreatyna w mięśniach powoduje zwiększoną produkcję ATP, dzięki czemu treningi są optymalne. Kreatyna wspomaga również proces regeneracji organizmu po ćwiczeniach.

  Cena:70.00
 • FA Nutrition Xtreme Creatine

  Krótka charakterystyka
  Zwiększa wytrzymałość i siła mięśni
  Wspomaga anabolizm i rozwój masy mięśniowej
  Zwiększa zasoby energii w organizmie w ATP
  Stymuluje syntezę białek mięśniowych
  100% czystej kreatyny, bez dodatków
  Zwiększa pojemność buforową mięśni
  Specjalnie zmikronizowany , bardziej efektywny od zwykłego monohydratu
  Świetna rozpuszczalność i wysoka przyswajalność

  Cena:50.00
 • FITNESS AUTHORITY - CreaCore - 350g

  CreaCore® – stack kreatynowy oparty na zaawansowanych formach kreatyn, w tym na popularnej kreatynie HCl (chlorowodorek kreatyny), wzbogacony beta-alaniną w opatentowanej formie CarnoSyn®, która wpływa na ograniczenie akumulacji kwasu mlekowego w pracujących mięśniach a tym samym zmniejsza zakwaszenie mięśni podczas długotrwałych sesji treningowych. Dodatek sproszkowanych nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum L.) dostarczającej 4-hydroksyizoleucynę ma na celu wspomagania ekstrakcji testosteronu, co wpływa na budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Każda forma kreatyny użyta w CreaCore® została dodana w sposób przemyślany, aby Twoje efekty treningowe mogły osiągnąć kolejny, wyższy poziom.

  Cena:85.00
 • FITNESS AUTHORITY Xtreme Detonator 840g

  Xtreme Detonator - to nie zawierający cukru potreningowy katalizator regeneracji i wzrostu mięśni podawany w strategicznie opracowanych dozach. Każda porcja Xtreme Detonator wyzwala krytyczne mechanizmy uważane za kluczowe przy tworzeniu optymalnego środowiska anabolicznego. Jaki jest ostateczny efekt stosowania Xtreme Detonator? Zwiększenie pełności mięśni, ich twardości oraz gęstości. FA Xtreme Detonator da ci możliwości, których istnienia nie byłeś nawet świadom!

  Utrzymuje twarde mięśnie i pompę długo po treningu
  Maksymalnie przyspiesza regenerację
  Błyskawicznie przywraca energię po treningu
  Wspiera rozwój siły i masy mięśniowej

  Cena:120.00
 • HI-TEC Creasteron 2400g + 60 kaps.

  Hi Tec Creasteron
  kompletny zestaw substancji anabolicznych, antykatabolicznych i ergogenicznych niezbędnych do regeneracji mięśni. Silna odżywka, która stymuluje wzrost suchej masy mięśniowej. Formuła typu all-in-one: suplement diety zawiera mieszaninę białek WPI i WPC, BCAA, wielkocząsteczkowy polimer glukozy, oraz czynniki wzrostu suchych i twardych mięśni - saponiny steroidowe, kreatynę, glutaminę, rybozę, inozynę, taurynę, 4-hydroksyizoleucynę, insulinogenne ekstrakty roślinne, D-pinitol.
  Hi Tec Nutrition * Strong Anabolic Formula

  Cena:175.00
 • IHS Crea Plus 500g Monohydrat

  Crea Plus - najwyższej jakości kreatyna to jeden z najczęściej używanych suplementów stosowanych w kulturystyce. Niewielkie ilości kreatyny przechowywane są w komórkach mięśniowych, a jej rola sprowadza się do wytwarzania i przenoszenia adenozynotrójfosforanu (ATP) tzw. głównej cząsteczki odpowiedzialnej za produkcję energii.
  Doskonałej czystości mikronizowany monohydrat kreatyny
  Potężny dodatek magnezu
  Wzmocniony transporterem tauryną
  Wspiera rozwój siły i masy mięśniowej

  Cena:55.00
 • OLIMP Dominator Creatine Strong Matrix 7 Mega Caps 120 kap.

  Creatine Srong Matrix™:
  każda kapsułka stworzonego we współpracy naukowców ,technologów Olimpa oraz samego Pudziana,
  zawiera siedem najaktywniejszych form kreatyny - jej amidów, estrów i chelatów
  nie zwiera mniej aktywnego monohydratu kreatyny,
  zapewnia extremalnie szybki dostęp super aktywnej kreatyny do produkcji ATP i długotrwałe utrzymanie jej podwyższonego poziomu w komórkach mięśniowych co gwarantuje super przyrosty masy oraz siły.

  Cena:60.00
 • OLIMP Kre-Alkalyn 2500 120 kap.

  Kre-Alkalyn 2500 - jest opatentowaną postacią monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności, znacznie skuteczniej uzupełniająca zasoby kreatyny w tkance mięśniowej, aniżeli zwykły monohydrat. Magazynuje i transportuje grupy fosforanowe do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych.

  Nie przemienia się w roztworach i żołądku w nieaktywną kreatyninę
  Nie wymaga fazy ładowania
  Jest wielokrotnie silniejsza od zwykłego monohydratu kreatyny
  Daje niepomiernie większe efekty anaboliczne i ergogeniczne za relatywnie mniejsze pieniądze
  Nie gromadzi wody podskórnej

  Cena:85.00
 • Rx Gold Creatine Mikro 500 g

  Kreatyna jest jedynym nie zawierającym sterydów, występującym w przyrodzie, legalnym preparatem, który pomaga w osiągnięciu szybkich i spektakularnych wyników. Wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej (działanie anaboliczne). Wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie rozpadu białek (działanie antykataboliczne), magazynuje w komórkach mięśniowych bogate w energię grupy fosforanowe. Efektem stosowania kreatyny jest natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, wzrost siły i masy mięśni.

  Creatine Micro - zmikronizowana forma odznacza się wysoką czystością, jest lepiej przyswajalna przez organizm ze względu na swój rozmiar oraz nie powoduje problemów trawiennych, jakie czasami mogą występować podczas stosowania zwykłego monohydratu.

  Cena:35.00
 • SCITEC Crea Bomb 660g

  Crea Bomb - to zaawansowany matrix kreatynowy, który zawiera nowoczesne formy kreatyny takie jak jabłczan kreatyny, czy bardzo chwalony orotan, aż po najnowsze osiągnięcie w dziedzinie kreatyn - glukonian kreatyny.

  Mieszanka najskuteczniejszych form kreatyny
  Spektakularny wzrost siły i masy mięśniowej
  Działa anabolicznie i antykatabolicznie
  Brak zbędnych wypełniaczy

  Cena:85.00
 • SCITEC Hot Blood 820g

  Hot Blood - jedyny środek maksymalnie wspomagający trening, dostarczający najbardziej istotnych składników dla naszych mięśni na czas intensywnego treningu.

  Hardkorowy dopalacz przed treningowy
  Maksymalna siła i waskularyzacja mięśni podczas treningu
  Potężna pompa mięśniowa
  Zwiększa koncentrację i skupienie

  Cena:105.00
 • TESTED Krealkalyn 120 kaps./750mg

  Tested Nutrition Krealkalyn
  Tania odżywka kreatynowa stosowana jest w kulturystyce i fitness. Kanadyjski suplement diety, który zawiera opatentowany buforowany monohydrat kreatyny Kre-Alkalyn w farmakologicznym systemie dostarczania zapewniający maksymalną trwałość i przyswajanie. Silniejsza i lepsza wersja monohydratu kreatyny. Doskonała odżywka na siłę i masę mięśni.

  Cena:75.00
 • Trec - CM3 1250 - 180kap

  -Wysoki poziom siły i energii
  -Dobrze rozpuszczalna i stabilna forma Kreatyny
  -Maksymalna dawka jabłczanu kreatyny

  CM3 firmy Trec to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

  Cena:50.00
 • Trec - CM3 1250 - 360 kap.

  CM3 firmy Trec to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

  Szukasz preparatu, który skutecznie poprawi Twoje wyniki treningowe? Jeśli w uprawianej przez Ciebie dyscyplinie sportowej liczą się siła i szybkość, lub zależy Ci na budowaniu wysokiej jakości twardych mięśni to z pewnością powinieneś sięgnąć po CM3. Próbowałeś już różnych form kreatyny i nie do końca byłeś zadowolony z rezultatów? Przyrost siły i energii nie był tak wysoki jak się spodziewałeś, czy może miałeś wrażenie, że Twoje mięśnie zatrzymują wodę? Zapomnij o tych problemach raz na zawsze! Wybierz jabłczan kreatyny – CM3, a efekty przerosną Twoje oczekiwania.

  Cena:76.00
 • UNS KREATINE PLUS

  Środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego stosowany w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu, zwłaszcza sportowców, przy intensywnym wysiłku fizycznym. Preparat Kreatine Plus przeznaczony dla sportowców i osób o wzmożonym wysiłku fizycznym wspomaga budowę siły i masy mięśniowej jest mieszanką wysokiej jakości mikrorozdrobnionego monowodzianu kreatyny wzbogaconego o L-Taurynę jako jej transportera.

  Kreatyna bierze udział w transporcie i odbudowie ATP będącego nośnikiem energii w organizmie, zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych.

  Cena:50.00
 • Universal Nutrition - Creatine micronized powder - 500 g

  Najwyższej jakości kreatyna mikrorozdrobniona
  - Wpływa na procesy energetyczne zachodzące w komórkach
  - Znaczny wzrost wytrzymałości
  - Potęguje wzrost siły, oraz beztłuszczowej masy ciała

  Istnieje zła i dobra kreatyna. Jest także doskonała kreatyna. Na czym polega różnica? Na jakości i formie produkcji. Jedyną klinicznie przetestowana formą kreatyny jest CreaPure Creatine. Najlepszy monohydrat kreatyny jest produkowany w Niemczech. Nasz Micronized Creatine Powder to opatentowana niemiecka kreatyna o doskonałej czystości.

  Cena:60.00
 • VITALMAX Creatin HMB Synergy Mega Capsules 120

  Vitalmax Creatin HMB to pierwsza, tak rewolucyjna odżywka na naszym rynku zawierająca kreatynę i HMB jako jedną molekułę. Formuła preparatu nie polega na wymieszaniu HMB i kreatyny w jednej kapsułce, ale na uzyskaniu w laboratorium, po ich połączeniu związku o jednej strukturze.

  Dzięki temu substancja ta zachowuje wszystkie właściwości kreatyny i HMB stosowanych oddzielnie a jednocześnie działając synergistycznie wzajemnie nasilają one swoje działanie. Creatin HMB marki Vitalmax ma dzięki temu zarówno działanie anaboliczne jak i antykataboliczne. Zwiększa syntezę białek, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i odchudzanie, przyspiesza regenerację mięśni.

  Cena:55.00