Białka

Sortuj wg:
 • Scitec 100% Whey Isolate 2000 g

  100% Whey Isolate został stworzony przez firmę Scitec w celu maksymalnego skoncentrowania białka w produkcie smakowym oraz pełnej i szybkiej syntezy białek do komórek mięśniowych. Suplement posiada niską zawartość laktozy, tłuszczów i węglowodanów. Charakteryzuje się znakomitą rozpuszczalnością (instant).

  Cena:175.00
 • Scitec 100% Whey Protein Professional 2350 g

  Scitec 100% Whey Protein Professional - jest najwyższej jakości, wolnym od laktozy, czystym koncentratem białek serwatkowych (WPC) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz wartości biologicznej BV-104. Koncentraty białek serwatkowych charakteryzują się wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną wśród wszystkich białek pokarmowych. Dodatkowo białko zostało wzmocnione Aminogenem i jest wolne od aspartamu.

  Cena:189.00
 • Scitec 100% Whey Protein Professional 920 g

  100% Whey Protein Professional - jest najwyższej jakości, wolnym od laktozy, czystym koncentratem białek serwatkowych (WPC) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz wartości biologicznej BV-104. Koncentraty białek serwatkowych charakteryzują się wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną wśród wszystkich białek pokarmowych. Dodatkowo białko zostało wzmocnione Aminogenem i jest wolne od aspartamu.

  Cena:86.00
 • Scitec Anabolic Whey 2300 g

  Anabolic Whey - to najwyższej klasy mieszanka ultra i mikrofiltrowanego koncentratu białka serwatki oraz ultra i mikrofiltrowanego izolatu białkowego i izolatu białek mleka z dodatkiem peptydów pochodzenia serwatkowego, wzbogacona o aminokwasy rozgałęzione. Taki skład czyni te proteiny jednymi z najlepszych białek o zróżnicowanej kinetyce wchłaniania.

  Cena:185.00
 • Syntrax Trophix - 2270g

  Syntrax Trophix to jedna z tych nowoczesnych odżywek, która posiada aż 4 różne frakcje białek. Są nimi kazeina, albumina jaj, białko serwatki oraz peptydy glutaminy. Taki skład odżywki zapewni długotrwały dopływ białek do Twoich mięśni i wprowadzi Cię w długotrwały stan anaboliczny tj. stan w którym Twoje mięśnie nastawione są na rozbudowę oraz zapewni skuteczną regenerację mięśni po treningu.

  Cena:170.00
 • VPX SYNGEX 2.3kg

  VPX z duma przedstawia nową jakość białka, uzyskaną metodą filtracyjną odwróconej osmozy. Warto przypomnieć że 10 lat temu to właśnie firma VPX wprowadziła na rynek pierwsze białko CFM, co spowodowało wyniesienie przyswajalności odzywek białkowych na nowy, niespotykany dotąd poziom.

  Cena:158.00
 • Vitalmax CFM Protein 82% - 2250g

  Vitalmax CFM Protein 82% to odżywka wysokobiałkowa w której jedynym źródłem białka jest koncentrat białka serwatkowego CFM. Proteina użyta w odżywce białkowej produkowana jest w zaawansowanym technologicznie procesie filtracji CFM. Pozyskany w ten sposób koncentrat białek serwatkowych charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i przyswajalnością - BV 104.

  Cena:180.00
 • Vitalmax CFM Whey Protein 70 - 2400 g (80x30)

  Vitalmax CFM Whey Protein 70% to odżywka wysokobiałkowa w której jedynym źródłem białka jest ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego CFM. Stosowanie odżywek białkowych powinno być ściśle związane z podstawową dietą i stanowić uzupełnienie ilości białka w pożywieniu do pożądanej wielkości (w przypadku kulturystów ok. 2g na 1kg wagi). Dzięki odżywkom można dość precyzyjnie regulować proporcje białek i węglowodanów w diecie przy treningu budującym masę mięśniową. Odżywki wysokobiałkowe wykorzystywane są także w procesach redukcji wagi, a także w stanach pourazowych i rekonwalescencji po zabiegach, itp. Odżywka Whey Protein 70% 

  Cena:181.00