Białka

Sortuj wg:
 • Dymatize Elite XT - 2kg

  Elite XT Dymatize Nutrition Inteligentna odżywka białkowa dostarczająca białko o każdej porze dnia.

  Cena:150.00
 • FA Whey Protein - 2,2kg

  WHEY PROTEIN to wysokiej klasy preparat białkowy zawierająca najwyższej jakości koncentrat białka serwatki. Dzięki mieszance enzymów trawiennych masz pewność, że każda porcja zostanie 

  Cena:150.00
 • FITNESS AUTHORITY - Whey Protein - 908g

  Białko jest jednym z najważniejszych suplementów dla wszystkich sportowców, jednak szczególne znaczenie ma dla osób stosujących długofalowy, intensywny trening wytrzymałościowy. Jest niezbędne przy zwiększaniu masy i kształtowaniu mięśni. Białko jest produktem niezbędnym do wzrostu i rozwoju. 

  Cena:76.00
 • Hi Tec HI Anabol Protein - 2250 g

  HI Anabol Protein

  wysokobiałkowa odżywka zawierająca aż 91% białka w s.m. w 100 g proszku
  Mieszanina WPI, WPC i SPI zawierająca 91% pełnowartościowego białka. Zwiększa syntezę insuliny, testosteronu, hormonu wzrostu, tyroksyny a także stymuluje syntezę tlenku azotu. Preparat buduje mięśnie i spala tłuszcz. Ostatnie badania naukowe dowiodły, że ta kombinacja białek serwatki i soi stymuluje więcej wzrostu mięśni i wydzielania hormonu (Estradiol / Testosteron) niż innych odpowiednich białek pojedyncze.

  Cena:150.00
 • Hi Tec Protein 80 - 1000g

  Protein 80:

  • preparat białkowy nowej generacji,
  • doskonały budulec beztłuszczowej masy ciała,
  • uzupełnienie posiłku w pełnowartościowe białko,
  • dwa komponenty białkowe.
  Cena:75.00
 • Hi Tec Protein 80 - 2250g PROMOCJA!!!!!

  HiTec Protein 80 jest klasyczną odżywką o 80%-owej zawartości białka w suchej masie. HITEC Protein 80 jest przeznaczona dla sportowców mających zwiększone zapotrzebowanie na białko. Budowanie szczupłej, umięśnionej sylwetki związane jest z koniecznością powiększania masy mięśniowej, co z kolei wymaga zwiększonych ilości białka. Stanowi także doskonałe uzupełnienie białka w diecie dla osób będących w okresie rekonwalescencji. Suplement HiTec Protein 80 jest równie wartościowy jak Hi Tec Protein, jednak ze względu na niższą zawartość białka jest znacznie tańszy i nadaje się idealnie do wzbogacania codziennego pożywienia o dobrze wchłanialne białko i aminokwasy.

  Cena:130.00
 • IRON HORSE SERIES Supreme Whey 2000g

  100% Pure Whey - mikrofiltrowany niezdenaturyzowany koncentrat białka serwatki WPC! Najwyższej jakości białko zwierzęce w niezwykle niskiej cenie sprzyja przyrostowi masy oraz siły mięśniowej, przyspiesza tempo regeneracji, a także wspomaga dietę redukcyjną.

  Cena:155.00
 • Mex nutrition - Matrix 10 - 2268g

  Muscle Excellence - Matrix 10

  To naukowo opracowana formuła łącząca w sobie 10 form białka: Izolat białka serwatkowego, trzy formy koncentratu białka serwatkowego, Hydrolizad białka serwatkoweg, Albumina jaja, Kazeine micelarną Alfa i Beta, Kazeine wapnia, Izolat białka mleka, Koncentrat białka mleka.
  Takie połączenie składników powoduje wielogodzinne uwalnianie się poszczególnych frakcji do organizmu.
  Poprzez zastosowanie takiego miksu organizm jest lepiej chroniony przy nieregularnych posiłkach, oraz lepiej się regeneruje po ciężkim treningu.
  Idealne białko na noc.

  Cena:150.00
 • Scitec 100% Whey Isolate 2000 g

  100% Whey Isolate został stworzony przez firmę Scitec w celu maksymalnego skoncentrowania białka w produkcie smakowym oraz pełnej i szybkiej syntezy białek do komórek mięśniowych. Suplement posiada niską zawartość laktozy, tłuszczów i węglowodanów. Charakteryzuje się znakomitą rozpuszczalnością (instant).

  Cena:175.00
 • Scitec 100% Whey Protein Professional 2350 g

  Scitec 100% Whey Protein Professional - jest najwyższej jakości, wolnym od laktozy, czystym koncentratem białek serwatkowych (WPC) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz wartości biologicznej BV-104. Koncentraty białek serwatkowych charakteryzują się wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną wśród wszystkich białek pokarmowych. Dodatkowo białko zostało wzmocnione Aminogenem i jest wolne od aspartamu.

  Cena:189.00
 • Scitec 100% Whey Protein Professional 920 g

  100% Whey Protein Professional - jest najwyższej jakości, wolnym od laktozy, czystym koncentratem białek serwatkowych (WPC) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz wartości biologicznej BV-104. Koncentraty białek serwatkowych charakteryzują się wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną wśród wszystkich białek pokarmowych. Dodatkowo białko zostało wzmocnione Aminogenem i jest wolne od aspartamu.

  Cena:86.00
 • Scitec Anabolic Whey 2300 g

  Anabolic Whey - to najwyższej klasy mieszanka ultra i mikrofiltrowanego koncentratu białka serwatki oraz ultra i mikrofiltrowanego izolatu białkowego i izolatu białek mleka z dodatkiem peptydów pochodzenia serwatkowego, wzbogacona o aminokwasy rozgałęzione. Taki skład czyni te proteiny jednymi z najlepszych białek o zróżnicowanej kinetyce wchłaniania.

  Cena:185.00
 • Syntrax Trophix - 2270g

  Syntrax Trophix to jedna z tych nowoczesnych odżywek, która posiada aż 4 różne frakcje białek. Są nimi kazeina, albumina jaj, białko serwatki oraz peptydy glutaminy. Taki skład odżywki zapewni długotrwały dopływ białek do Twoich mięśni i wprowadzi Cię w długotrwały stan anaboliczny tj. stan w którym Twoje mięśnie nastawione są na rozbudowę oraz zapewni skuteczną regenerację mięśni po treningu.

  Cena:170.00
 • VPX SYNGEX 2.3kg

  VPX z duma przedstawia nową jakość białka, uzyskaną metodą filtracyjną odwróconej osmozy. Warto przypomnieć że 10 lat temu to właśnie firma VPX wprowadziła na rynek pierwsze białko CFM, co spowodowało wyniesienie przyswajalności odzywek białkowych na nowy, niespotykany dotąd poziom.

  Cena:158.00
 • Vitalmax CFM Protein 82% - 2250g

  Vitalmax CFM Protein 82% to odżywka wysokobiałkowa w której jedynym źródłem białka jest koncentrat białka serwatkowego CFM. Proteina użyta w odżywce białkowej produkowana jest w zaawansowanym technologicznie procesie filtracji CFM. Pozyskany w ten sposób koncentrat białek serwatkowych charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i przyswajalnością - BV 104.

  Cena:180.00
 • Vitalmax CFM Whey Protein 70 - 2400 g (80x30)

  Vitalmax CFM Whey Protein 70% to odżywka wysokobiałkowa w której jedynym źródłem białka jest ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego CFM. Stosowanie odżywek białkowych powinno być ściśle związane z podstawową dietą i stanowić uzupełnienie ilości białka w pożywieniu do pożądanej wielkości (w przypadku kulturystów ok. 2g na 1kg wagi). Dzięki odżywkom można dość precyzyjnie regulować proporcje białek i węglowodanów w diecie przy treningu budującym masę mięśniową. Odżywki wysokobiałkowe wykorzystywane są także w procesach redukcji wagi, a także w stanach pourazowych i rekonwalescencji po zabiegach, itp. Odżywka Whey Protein 70% 

  Cena:181.00