BCAA Aminokwasy złożone

Sortuj wg:
 • Gaspari BCAA 6000 - 180tab

  BCAA 6000 to trzy podstawowe aminokwasy l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, które znacząco przyspieszają odbudowę i regenerację mięśni z dodatkiem witamin B6 i B12. Pod wpływem intensywnego treningu dochodzi do wyczerpania zapasów energetycznych zgromadzonych w glikogenie.

  Cena:80.00
 • Hi Tec BCAA TST

  BCAA  TST / Powder ( Branched Chain Amino Acids / aminokwasy rozgałęzione ) są dla budowy mięśni niezbędne, bez nich nie odbędzie się żadna synteza białkowa. Inne essencionalne aminokwasy są również ważne, ale BCAAs odgrywają najważniejszą rolę u sportowców, ponieważ inaczej jak inne aminokwasy które przechodzą z krwi najpierw przez wątrobę, gdzie są rozkładane na różne substraty, BCAAs docierają bezpośrednio z krwi do komórek mięśniowych, tam razem z innymi EEAs nasilają syntezę białkową, gdzie zostają wbudowane do komórek mięśniowych jako dodatkowa masa mięśniowa.

  Cena:80.00
 • IA BCAA Peak 446 g

  BCAA Peak (12:1:1) Inner Armour
  Nowoczesne aminokwasy rozgałęzione BCAA o wysokiej zawartości leucyny. Suplement diety o silnym działaniu antykatabolicznym (BCAA + L-glutamina) to obowiązkowa pozycja dla każdego poważnego sportowca. Najwyższej jakości odżywka sportowa o unikalnym stosunku poszczególnych aminokwasów rozgałęzionych L-Leucyna : L-izoleucyna : L-walina - 12:1:1! Doskonała przyswajalność suplementu, rewelacyjny smak, bez zbędnych aromatów i barwników - oto zalety nowoczesnego preparatu dla kulturystów na miarę XXI wieku!

  Cena:110.00
 • Olimp BCAA MC 120 kaps

  BCAA MEGA CAPS - Wyjątkowo silnie skoncentrowana kompozycja krystalicznych, farmaceutycznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 wzbogacona dodatkowo witaminą B6. BCAA - podobnie, jak witaminy, należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być dostarczane z pożywieniem.

  Cena:47.00
 • Olimp BCAA Xplode 500 g

  BCAA Mega Caps to wyjątkowo silnie skoncentrowana kompozycja krystalicznych, farmaceutycznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 wzbogacona dodatkowo witaminą B6. BCAA podobnie, jak witaminy, należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być dostarczane z pożywieniem.

  Cena:85.00
 • RX GOLD ReGenerator Stack 300g

  RX Gold ReGenerator = BCAA + L-glutamina + L-arginina
  Znakomita, tania odżywka sportowa łącząca BCAA, glutaminę i argininę. Anaboliczny i antykataboliczny stack odgrywa istotną rolę w procesie budowy masy mięśniowej i zwiększenia siły mięśni. Kompozycja składników zawarta w RX Gold ReGenerator ma korzystny wpływ na regenerację i przygotowuje organizm do kolejnego wysiłku fizycznego. Znakomity regenerator dla kulturystów i sportowców siłowych.
  Anabolic&Anticatabolic Stack. BCAA. L-Glutamine. L-Arginine.

  Cena:55.00
 • SCITEC BCAA Xpress 500g

  Scitec BCAA Xpress
  Odżywka aminokwasowa Scitec BCAA Xpress to 100% czyste aminokwasy egzogenne BCAA. Aminokwasy rozgałęzione leucyna, izoleucyna i walina są niezbędne do rozwoju mięśni - przyspieszają syntezę białek, a także minimalizują efekty katabolizmu. Dzięki temu Scitec BCAA Xpress doskonale nadaje się do regeneracji potreningowej - skraca okres regeneracji komórek i wzmacnia wytrzymałość organizmu każdego sportowca. Dobre i tanie aminokwasy BCAA w proszku Scitec BCAA Xpress.

  Cena:90.00
 • Scitec nutrition - Bcaa 6400 - 375 tab.

  - Niezbędne dla mięśni aminokwasy BCAA
  - Bezpośrednie wspomaganie syntezy protein
  - Dodaj energii swoim mięśniom
  - Skraca czas regeneracji

  Aminokwasy rozgałęzione BCAA są niezbędne zarówno dosłownie - nasz organizm nie jest ich w stanie wytworzyć - a także ponieważ podczas treningu lub braku optymalnego odżywiania są zużywane wpierw przez mięsnie. Leucyna jest jednym z niezbędnych aminokwasów, który należy do grupy BCAA.

  Cena:80.00