BCAA Aminokwasy złożone

Sortuj wg:
 • Vitalmax BCAA M.C.60 kaps.

  BCAA MC– to suplement o silnym działaniu anabolicznym i antykatabolicznym, zawierający największą możliwą dawkę BCAA w kapsułce.

  Cena:28.00
 • BT BCAA Nano 3 D 90 kaps

  BCAA Nano 3D to kapsułki najwyższej jakości, zawierające wolną formę aminokwasów.

  Cena:35.00
 • Vitalmax BCAA M.C.120 kaps.

  BCAA MC– to suplement o silnym działaniu anabolicznym i antykatabolicznym, zawierający największą możliwą dawkę BCAA w kapsułce.

  Cena:44.00
 • Olimp BCAA MC 120 kaps

  BCAA MEGA CAPS - Wyjątkowo silnie skoncentrowana kompozycja krystalicznych, farmaceutycznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 wzbogacona dodatkowo witaminą B6. BCAA - podobnie, jak witaminy, należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być dostarczane z pożywieniem.

  Cena:47.00
 • RX GOLD ReGenerator Stack 300g

  RX Gold ReGenerator = BCAA + L-glutamina + L-arginina
  Znakomita, tania odżywka sportowa łącząca BCAA, glutaminę i argininę. Anaboliczny i antykataboliczny stack odgrywa istotną rolę w procesie budowy masy mięśniowej i zwiększenia siły mięśni. Kompozycja składników zawarta w RX Gold ReGenerator ma korzystny wpływ na regenerację i przygotowuje organizm do kolejnego wysiłku fizycznego. Znakomity regenerator dla kulturystów i sportowców siłowych.
  Anabolic&Anticatabolic Stack. BCAA. L-Glutamine. L-Arginine.

  Cena:55.00
 • Trec BCAA G-Force 300 g

  REC BCAA G-FORCE to preparat zawierający optymalne proporcje aminokwasów rozgałęzionych: L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny oraz wysoką dawkę mikrorozdrobnionej L-Glutaminy. Składniki te nasilają przebieg procesów anabolicznych (budowy), umożliwiając szybki przyrost czystej tkanki mięśniowej. Aminokwasy BCAA i L-Glutamina wykazują wyjątkowo silne działanie antykataboliczne, przez co znacząco przyspieszają regenerację mięsni. BCAA G-FORCE zwiększa siłę i wydolność podczas ciężkich i długotrwałych ćwiczeń oraz zapobiega objawom przemęczenia i przetrenowania.

  Cena:58.00
 • Vitalmax BCAA M.C.240 kaps

  BCAA MC– to suplement o silnym działaniu anabolicznym i antykatabolicznym, zawierający największą możliwą dawkę BCAA w kapsułce.

  Cena:72.00
 • Biogenix BCAAgenix Load - 700g

  Aminokwasy o rozgałęzinych łańcuch bocznych (BCAA), do których zalicza się L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę, ze względu na swoją bezdyskusyjną skuteczność, na dobre zagościły w sportowej suplementacji zarówno zawodowców, jak i amatorów. BCAA należą do grupy aminokwasów egzogennych, co jest równoznaczne temu, iż muszą być dostarczane z pożywieniem, aby zapewnić prawidłowy przebieg wielu ważnych procesów metabolicznych w organizmie. Podstawową ich funkcją nadal pozostaje budowanie struktur białkowych, stanowiąc w nich ogromny odsetek, bo aż ok. 35-40% w tkance mięśniowej organizmu. 

  Cena:80.00