BCAA Aminokwasy złożone

Sortuj wg:
 • BT BCAA Nano 3 D 90 kaps

  BCAA Nano 3D to kapsułki najwyższej jakości, zawierające wolną formę aminokwasów.

  Cena:35.00
 • Biogenix BCAAgenix Load - 700g

  Aminokwasy o rozgałęzinych łańcuch bocznych (BCAA), do których zalicza się L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę, ze względu na swoją bezdyskusyjną skuteczność, na dobre zagościły w sportowej suplementacji zarówno zawodowców, jak i amatorów. BCAA należą do grupy aminokwasów egzogennych, co jest równoznaczne temu, iż muszą być dostarczane z pożywieniem, aby zapewnić prawidłowy przebieg wielu ważnych procesów metabolicznych w organizmie. Podstawową ich funkcją nadal pozostaje budowanie struktur białkowych, stanowiąc w nich ogromny odsetek, bo aż ok. 35-40% w tkance mięśniowej organizmu. 

  Cena:80.00
 • Dymatize BCAA - 400tab

  Dymatize BCAA Complex wyprodukowano w oparciu o najwyższej jakości surowce. Proporcja pomiędzy poszczególnymi aminokwasami - izoleucyną, leucyną i waliną jest optymalnie dostosowana do potrzeb organizmu obciążonego treningiem.

  Cena:110.00
 • Dymatize BCAA complex 300g

  Dymatize Nutrition BCAA Complex 5050 to nowoczesne łatwoprzyswajalne aminokwasy rozgałęzione BCAA. Suplement diety Dymatize BCAA nie tylko osłoni Twoje mięśnie przed ich rozpadem w skutek ćwiczeń na siłowni, ale także będzie stymulować rozbudowę tkanki mięśniowej w kulturystyce i fitness.

  Cena:85.00
 • FA Nutrition BCAA Core - 350g

  BCAA to 3 aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (leucyna, izoleucyna i walina) należące do aminokwasów egzogennych, czyli takich których organizm sam nie potrafi syntetyzować i musi otrzymywać je z zewnątrz wraz z pożywieniem. Wagowo stanowią one prawie 40% suchej masy mięśni człowieka, są więc jednymi z najliczniej występujących aminokwasów w tej tkance. Suplementacja leucyną, izoleucyną i waliną z reguły proponowana jest w ich wzajemnym stosunku ilościowym 2:1:1, jako najbardziej zbliżona do ilościowych proporcji tych aminokwasów obserwowanych w organizmach żywych.
  BCAACore® to produkt zawierający aminokwasy rozgałęzione w 3 różnych formach – wolna forma aminokwasu, sól aminokwasu z kwasem alfa-ketoglutarowym oraz ester etylowy aminokwasu wzbogacone dodatkiem jabłczanu cytruliny.

  Cena:85.00
 • FA Nutrition Xtreme 3R - 500g MEGA PROMOCJA CENOWA!!!!!

  Anaboliczny i antykataboliczny, wysoce zaawansowany suplement około treningowy dla wszystkich sportowców.

  Zawiera kompletne i synergistyczne połączenie egzogennych aminokwasów EAA i BCAA, 3 różne form GLUTAMINY a także inne aktywne substancje w maksymalnie dużych i odpowiednio skutecznych dawkach. Wszystkie składniki razem wpływają na skrócenie czasu regeneracji po intensywnych ćwiczeniach fizycznych oraz odnowy biologicznej całego organizmu. Szybko zregenerowany i w pełni wypoczęty organizm jest gotowy do kolejnych intensywnych treningów i dalszego rozwoju.

  Zobacz całość: http://sklep.kfd.pl/fa-nutrition-xtreme-3r-500g-p-1866.html#ixzz2ccZeQn1n

  Cena:90.00
 • Fitness Authority - Xtreme Anticatabolix - 500g MEGA PROMOCJA CENOWA!!!!

  Sekret zdolności najlepszych sportowców do utrzymania dodatniego bilansu azotowego w czasie intensywnych treningów oraz szybszej regeneracji niż u zwykłych śmiertelników tkwi we właściwym użyciu aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). Posiadają one zdolność do niezależnej stymulacji syntazy białek wewnątrz mięśni i tworzenia wysoce anabolicznego środowiska, które przyśpiesza regenerację.

  Cena:85.00
 • Fitness Authority - Xtreme BCAA 5000 - 400g

  - Najwyższej jakości i czystości aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach.
  - Optymalnie skuteczna ilość 5000 mg BCAA w porcji.
  - Najlepszy stosunek ilościowy - leucyna : izoleucyna : walina 2:1:1.
  - Bardzo wysoka zawartość L- Leucyny 2500 mg w każdej porcji.
  - Pomagają wspierać anabolizm komórek mięśniowych.
  - Pomagają w szybszej regeneracji mięśni bezpośrednio po wysiłku.
  - Czyste BCAA bez jakichkolwiek dodatków.

  Cena:80.00
 • Gaspari BCAA 6000 - 180tab

  BCAA 6000 to trzy podstawowe aminokwasy l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, które znacząco przyspieszają odbudowę i regenerację mięśni z dodatkiem witamin B6 i B12. Pod wpływem intensywnego treningu dochodzi do wyczerpania zapasów energetycznych zgromadzonych w glikogenie.

  Cena:80.00
 • Hi Tec BCAA TST

  BCAA  TST / Powder ( Branched Chain Amino Acids / aminokwasy rozgałęzione ) są dla budowy mięśni niezbędne, bez nich nie odbędzie się żadna synteza białkowa. Inne essencionalne aminokwasy są również ważne, ale BCAAs odgrywają najważniejszą rolę u sportowców, ponieważ inaczej jak inne aminokwasy które przechodzą z krwi najpierw przez wątrobę, gdzie są rozkładane na różne substraty, BCAAs docierają bezpośrednio z krwi do komórek mięśniowych, tam razem z innymi EEAs nasilają syntezę białkową, gdzie zostają wbudowane do komórek mięśniowych jako dodatkowa masa mięśniowa.

  Cena:80.00
 • IA BCAA Peak 446 g

  BCAA Peak (12:1:1) Inner Armour
  Nowoczesne aminokwasy rozgałęzione BCAA o wysokiej zawartości leucyny. Suplement diety o silnym działaniu antykatabolicznym (BCAA + L-glutamina) to obowiązkowa pozycja dla każdego poważnego sportowca. Najwyższej jakości odżywka sportowa o unikalnym stosunku poszczególnych aminokwasów rozgałęzionych L-Leucyna : L-izoleucyna : L-walina - 12:1:1! Doskonała przyswajalność suplementu, rewelacyjny smak, bez zbędnych aromatów i barwników - oto zalety nowoczesnego preparatu dla kulturystów na miarę XXI wieku!

  Cena:110.00
 • Olimp BCAA MC 120 kaps

  BCAA MEGA CAPS - Wyjątkowo silnie skoncentrowana kompozycja krystalicznych, farmaceutycznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 wzbogacona dodatkowo witaminą B6. BCAA - podobnie, jak witaminy, należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być dostarczane z pożywieniem.

  Cena:47.00
 • Olimp BCAA Xplode 500 g

  BCAA Mega Caps to wyjątkowo silnie skoncentrowana kompozycja krystalicznych, farmaceutycznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 wzbogacona dodatkowo witaminą B6. BCAA podobnie, jak witaminy, należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być dostarczane z pożywieniem.

  Cena:85.00
 • RX GOLD ReGenerator Stack 300g

  RX Gold ReGenerator = BCAA + L-glutamina + L-arginina
  Znakomita, tania odżywka sportowa łącząca BCAA, glutaminę i argininę. Anaboliczny i antykataboliczny stack odgrywa istotną rolę w procesie budowy masy mięśniowej i zwiększenia siły mięśni. Kompozycja składników zawarta w RX Gold ReGenerator ma korzystny wpływ na regenerację i przygotowuje organizm do kolejnego wysiłku fizycznego. Znakomity regenerator dla kulturystów i sportowców siłowych.
  Anabolic&Anticatabolic Stack. BCAA. L-Glutamine. L-Arginine.

  Cena:55.00
 • SCITEC BCAA Xpress 500g

  Scitec BCAA Xpress
  Odżywka aminokwasowa Scitec BCAA Xpress to 100% czyste aminokwasy egzogenne BCAA. Aminokwasy rozgałęzione leucyna, izoleucyna i walina są niezbędne do rozwoju mięśni - przyspieszają syntezę białek, a także minimalizują efekty katabolizmu. Dzięki temu Scitec BCAA Xpress doskonale nadaje się do regeneracji potreningowej - skraca okres regeneracji komórek i wzmacnia wytrzymałość organizmu każdego sportowca. Dobre i tanie aminokwasy BCAA w proszku Scitec BCAA Xpress.

  Cena:90.00
 • Scitec nutrition - Bcaa 6400 - 375 tab.

  - Niezbędne dla mięśni aminokwasy BCAA
  - Bezpośrednie wspomaganie syntezy protein
  - Dodaj energii swoim mięśniom
  - Skraca czas regeneracji

  Aminokwasy rozgałęzione BCAA są niezbędne zarówno dosłownie - nasz organizm nie jest ich w stanie wytworzyć - a także ponieważ podczas treningu lub braku optymalnego odżywiania są zużywane wpierw przez mięsnie. Leucyna jest jednym z niezbędnych aminokwasów, który należy do grupy BCAA.

  Cena:80.00
 • Trec BCAA G-Force 300 g

  REC BCAA G-FORCE to preparat zawierający optymalne proporcje aminokwasów rozgałęzionych: L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny oraz wysoką dawkę mikrorozdrobnionej L-Glutaminy. Składniki te nasilają przebieg procesów anabolicznych (budowy), umożliwiając szybki przyrost czystej tkanki mięśniowej. Aminokwasy BCAA i L-Glutamina wykazują wyjątkowo silne działanie antykataboliczne, przez co znacząco przyspieszają regenerację mięsni. BCAA G-FORCE zwiększa siłę i wydolność podczas ciężkich i długotrwałych ćwiczeń oraz zapobiega objawom przemęczenia i przetrenowania.

  Cena:58.00
 • Vitalmax BCAA M.C.120 kaps.

  BCAA MC– to suplement o silnym działaniu anabolicznym i antykatabolicznym, zawierający największą możliwą dawkę BCAA w kapsułce.

  Cena:44.00
 • Vitalmax BCAA M.C.240 kaps

  BCAA MC– to suplement o silnym działaniu anabolicznym i antykatabolicznym, zawierający największą możliwą dawkę BCAA w kapsułce.

  Cena:72.00
 • Vitalmax BCAA M.C.60 kaps.

  BCAA MC– to suplement o silnym działaniu anabolicznym i antykatabolicznym, zawierający największą możliwą dawkę BCAA w kapsułce.

  Cena:28.00