BT AAKG Shock Extreme 1000 ml (W)

Cena:73.00
Zapraszamy do sklepu
AAKG Shock Extreme Biotech USA - l-arginina w płynie
Tanie i dobre aminokwasy w płynie to szybkie działanie i mega moc! Najwyższej jakości arginina AAKG liquid o mega silnym i skutecznym działaniu. Stosowanie odżywki przed treningiem powoduje doskonałe ukrwienie mięśni - tzw. "pompę", a w efekcie wzrost muskulatury, zwiększenie wytrzymałości i siły mięśni.
Pre-Workout Formula. Skin Bursting Muscular Vascularity. Explosive Training Performance and Advanced Muscle Growth. 6000mg L-Arginine AKG per Serving. Nitrogen Oxide - Strength - Energy - Muscle
Napompuj swoje mięśnie dzięki najlepszej argininie AKG w płynie od Biotech USA! Aż 40 porcji w opakowaniu, a każda porcja to 6 gram AAKG!

Alfa Ketoglutaran argininy (AAKG) zawarta w odżywce w płynie BioTech USA AAKG Shock Extreme to najwyższej jakości L-arginina, która ma ogromny wpływ na budowanie masy i siły mięśni, a także wykazuje działanie energetyczne oraz zwiększa sprawność seksualną. Stosowanie taniego suplementu w płynie powoduje zwiększenie poziomu tlenku azotu NO w organizmie, co w efekcie polepsza ukrwienie - pojawia się tzw. "pompa mięśniowa". Większe ukrwienie to lepsze rozprowadzenie składników odżywczych, węglowodanów, aminokwasów i tlenu. Regularna suplementacja silną i skuteczną odżywką AAKG Shock Extreme powoduje szybką i trwałą budowę mięśni, spalenie zbędnego tłuszczu oraz lepszą regenerację potreningową.

Zalety preparatu sportowego AAKG Shock Extreme (l-arginina liquid):

  • 6000 mg L-argininy AKG w porcji odżywki,
  • maksymalna wydajność organizmu na treningu,
  • potężna "pompa" dla twoich mięśni,
  • dzięki płynnej formie jest to suplement diety, który natychmiast się przyswaja.