FITNESS AUTHORITY - MUSCLE SERUM - 1250g

Cena:150.00
Zapraszamy do sklepu

Przygotuj się na największą innowację przedtreningową… „Muscle Serum” stworzone przez FA Engineered Nutrition, seria Pro Performance.

Muscle Serum zostało stworzone z surowców o farmaceutycznej jakości, które zostały staranie przetestowane by zyskać pewność, że tylko najlepszej jakości materiały zostały wykorzystane w produkcji suplementu, tak by zapewnić maksymalne rezultaty. Muscle Serum przeniesie twoje treningi na zupełnie nowy poziom. Staniesz się większy, silniejszy i twardszy a także doświadczysz uczucia mentalnej czujności, ekstremalnego użylenia oraz wytrzymałości podczas treningu.

Najlepszym sposobem na opisanie uczucia towarzyszącego zażyciu Muscle Serum jest porównanie go to zastrzyku z adrenaliny prosto w serce… Tuż przed tym, gdy jak co dzień rzucisz wyzwanie Żelaznym Bogom!!! Nie ruszaj na bitwę nieuzbrojony…

Muscle Serum został stworzony z czterech precyzyjnie dobranych specjalnych mieszanek, celujących w każdy aspekt działania suplementu przedtreningowego: dostarczanie tlenku azotu, poszerzenie naczyń krwionośnych, skupienie i czujność oraz nawodnienie. Bez tych czterech głównych składników tylko marnujesz czas i energię na siłowni, podczas gdy ci, którzy stosują „Serum” nabierają masy mięśniowej, ponieważ w ich żyłach płynie „Serum”… Czy jesteś wystarczająco męski?

Ostrzeżenie… Substancja wysoce uzależniająca, wyzwala rozrywającą żyły pompę, mentalność przeładowania adrenaliną i nieskończoną wytrzymałość. Muscle Serum… Nie dla słabeuszy!!