BT CLA 80 kaps

CLA400 to idealny partner dla osób, które pragną schudnąć. Może pomóc w osiągnięciu zdrowych proporcji między tkanką tłuszczową a masą mięśni, a także zapobiega efektowi jo-jo.

Sprzężony kwas linolowy pomaga ustalić optymalny poziom odkładanego tłuszczu i beztłuszczowej masy mięśniowej. Z pomocą kwasu linolowego i właściwych ćwiczeń, organizm przekształca zapasy tłuszczu w mięśnie. Często podczas odchudzania organizm traci nie tylko tłuszcz - może zmniejszyć się również masa mięśniowa (jest to bardziej prawdopodobne w przypadku spożycia niewystarczającej ilości białka lub aminokwasów). Kiedy zmniejsza się masa mięśniowa, metabolizm zwalnia, ponieważ mniej mięśni uczestniczy w spalaniu tłuszczu. Zaraz po zakończeniu diety i powrocie do normalnego odżywiania, możesz zacząć przybierać na wadze, ponieważ pokarm nie jest spalany wystarczająco szybko. Dlatego po zakończeniu diety wiele osób zaczyna przybierać na wadze – CLA 400 zapobiega efektowi jo-jo.

80% CLA zawierający kombinację kwasu tłuszczowego pochodzącego z olejów roślinnych, żelatynowa powłoka kapsułki, substancja utrzymująca wilgotność (gliceryna).