BT Creatine Phosphate 300 g

Cena:55.00
Zapraszamy do sklepu

Przyjmowanie preparatu z zawartością kreatyny wpływa korzystnie na wytwarzanie fosfokreatyny którejwiązania fosforanowe są jedynym źródłem energii dla mięśni. Fosfokreatyna powstaje z uwodnionej kreatyny. Firma Bio Tech USA opracowała recepturę preparatu stanowiącego źródło fosfokreatyny gotowej do bezpośredniego wykorzystania w mięśniach. Preparat jest lepszy od uwodnionej kreatyny gdyż zawiera kreatynę w postaci przetworzonej. Zaopatruje organizm w gotową energię a tym samym chroni jej cenne zasoby. Fosfokreatyna jest źródłem energii do natychmiastowego zużycia. Wystarcza jej na około 10 sek. (Pamiętajmy że substrakty energetyczne magazynowane są w mięśniach do momentu kiedy ich potrzebujemy).

Fosfokreatyna zamienia ADP (adenozynodwufosforan) w ATP (adenozynotrójfosforan). Taki system wytwarzania energii wykorzystywany jest np. w biegach sprinterskich (60 - 100 m) oraz w podnoszeniu ciężarów (jednorazowy duży wysiłek). Jest łatwy w użyciu. Wystarczy zmieszać preparat z wodą lub sokiem
owocowym.

Zawartość w porcji (5 g):
fosforan kreatyny 5000 mg
kwas nikotynowy 75 mg

Sposób użycia:
Należy przyjmować 1 czubatą łyżeczkę od herbaty (5 g) preparatu
wymieszanego z płynem 4 x dziennie (w dni treningów). Podczas dni wolnych - 3 x dziennie.

W 1 porcji znajduje się czysta farmakologicznie kreatyna połączona z cząsteczką kwasu fosforowego i kwasu nikotynowego.

Uwaga: Stosowanie BIO-CP X może powodować chwilowe (trwające około 15 minut) nagłe wypieki i gwałtowny przypływ energii. Ze względu na silne działanie preparatu zaleca się podczas pierwszych 2 tygodni przyjmowanie połowy porcji.