ActivLab Lady Fit - 60kap

Cena:21.00
Zapraszamy do sklepu

LADY FIT – suplement diety. 

Zawarte w preparacie składniki (opuncja, L-karnityna i CLA): 
- wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej na dwa niezależne od siebie sposoby, 
- potęgują wykorzystanie tłuszczów jako źródło energii, 
- wyłapują tłuszcz zaraz po spożytym posiłku i zapobiegają jego odkładaniu się, 
- spalają nadmierny zapas tkanki tłuszczowej. 

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych (kobiet i mężczyzn) chcących utrzymać stałą masę ciała i walczących z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Szczególnie polecany osobom, których dieta zawiera nadmiar tłuszczy. 

Produkt wspomaga odchudzanie. Waga ciała będzie zmniejszać się w sposób naturalny, stały i bardzo skuteczny. LADY FIT jest preparatem kompleksowym pomagającym w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i zbędnymi kilogramami. Połączenie opuncji i L-karnityny daje niespotykane do tej pory efekty w redukcji tkanki tłuszczowej: opuncja pomaga w pozbyciu się nadmiaru tłuszczu już po posiłku, a L-Karnityna zamienia zalegający tłuszcz w energię. 

Opis działania: 

Opuncja zmniejsza wchłanianie spożywanego tłuszczu, zapobiegając odkładaniu się go w postaci tkanki tłuszczowej. Bardzo często dostarczamy organizmowi więcej energii z pożywienia niż jest on w stanie wykorzystać, co prowadzi do odkładania zbędnych kilogramów. Unikalne właściwości opuncji powodują, że przyciąga ona i wiąże tłuszcze po spożyciu posiłku w trwały kompleks (nie podatny na działanie enzymów trawiennych), który jest wydalany z organizmu, dzięki czemu nie dochodzi do tworzenia zapasu tkanki tłuszczowej. 

L_Karnityna pełni specyficzną rolę w procesie redukcji tkanki tłuszczowej wzmagając aktywność enzymów odpowiedzialnych za proces spalania związków tłuszczowych. L-karnityna ma za zadanie wyławiać cząsteczki tłuszczów z organizmu i przekształcać je w energię.